Eylül 15, 2023

Türklerin Favori Altcoin’i Bu Ortaklığa Dikkat Çekti: “Olumlu Bir Gelişme”!


Son güncellenme : 16.09.2023 - 12:08

26.000’den fazla üyesi bulunan GOLD SQUAD Discord topluluğunun kurucusu Mason Versluis, yakın zamanda attığı bir tweet’te Algorand (ALGO) ekosistemini önemli ölçüde etkileyeceğine inandığı bir gelişmeye dikkat çekti.

Versluis, Almanya’nın en büyük ve Avrupa’nın dokuzuncu büyük bankası olan Deutsche Bank’ın, İsviçreli bir kripto firması olan finansal hizmetler şirketi Taurus Group ile yeni bir ortaklık kurduğunu paylaştı.

Algorand meraklısı, Taurus Group’un geçen yıl Algorand ile entegre olduğu göz önüne alındığında, işbirliği konusunda özellikle heyecan duyuyor. Versluis, Algorand’ın büyümesini nihai olarak etkileyeceğine inandığı bağlantıların sürekli genişlemesini vurguladı. Tweet’e yorum yapanlar da benzer coşkuyu dile getirdi.

Ayrıca Versluis, Deutsche Bank’ın şu anda 1,3 trilyon avroluk şaşırtıcı bir varlığı denetlediğinin altını çizdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ALGO son 24 saat içinde değerinde %3’lük bir artış gördü. Kripto piyasası katılımcıları aynı dönemde yaklaşık 20 milyon dolarlık dijital varlık alıp satarak değerini 0,09374 dolara çıkardı.

Bu arada, Deutsche Bank ve Taurus Group arasındaki ortaklık, Alman bankasının kurumsal müşterilere özel saklama hizmetleri sunacağını görecek. Banka, özellikle kurumların kripto para varlıklarını ve tokenize varlıklarını yönetmelerine yardımcı olacak.

Ayrıca Deutsche Bank‘tan bir sözcü, işbirliği göz önüne alındığında bankanın ilk kez kripto saklama hizmetleri sunacağını doğruladı.

Bununla birlikte, önde gelen bir kripto CEO’su olan Julian Hosp, Alman bankasının girişimi hakkında biraz sessiz bir bakış açısı sundu. Hosp, borsalar aracılığıyla kripto satın alma olanağı zaten mevcut olduğundan, bu gelişmenin Almanya’da fazla heyecan yaratmayabileceğine dikkat çekti.

Ayrıca Hosp, bankaların kripto arenasına akın etmesinin sermaye girişini önemli ölçüde artırmayabileceğini veya yeni katılımcıları çekmeyebileceğini savundu.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?