Nisan 2, 2024

TRUMP Coin’in Ardından ABD Başkanlık Seçimi Tokenlerine CONAN Da Katıldı! Dogecoin20 Yeni Trend Olabilir Mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Trump’tan ilhamını alan MAGA coin, siyasi motivasyonu ile öne çıkan farklı bir meme coin olmayı başarıyor. ABD’nin eski başkanı Donald Trump’un söylemlerini kullanan bu proje “kriptoyu yeniden harika yapmak” için çalışıyor. ABD gazilerine bağış yapmak ve çocukları korumak gibi sosyal konularla da aktif olarak ilgileniyor.

MAGA token, bir yandan meme coinlerin popülaritesinden faydalanıyor. Bir yandan da ismini, Donald Trump’un hayran kitlesi ile buluşturmayı hedefliyor. Tokenin yakın vadeli hedefleri arasında ise büyük borsalarda yer almak var. Dijital varlık alım satım platformu LBank, MAGA coini 2 Nisan’da listeleyeceğini duyurdu. MAGA, listelenme haberinin ardından son 24 saatte değerini yaklaşık yüzde 16.5 oranında artırdı.

MAGA, siyasi temalı tokenlerden yalnızca biri. CONAN token, ABD başkanlık seçimlerinin yaklaşmasıyla öne çıkan bir başka meme coin oluyor. Token, “Conan” adlı özel operasyon köpeğinden ilham alınarak oluşturuldu. Trump, 2019 yılında bu köpeği Beyaz Saray’da ağırlayarak plaket ve madalya vermişti. 29 Şubat’ta piyasaya sürülen CONAN token, Uniswap V2 borsasından satın alınabiliyor.

Sponsorlu içerik tarafından aktarılana göre, ABD başkanlık seçimi tokenleri popülerliklerini artırabilir. Popülerlik kazanan bir diğer proje ise Dogecoin20 oluyor. >Dogecoin20 token satın alma işleminin 20 Nisan DOGE Günü’ne kadar uzatıldığı iddia ediliyor. Bir başka popüler token ise tembellik temalı SLOTH token. >Slothana coin satın alma işlemi airdrop yöntemi ile gerçekleşiyor ve projenin kısa sürede 5.7 milyon dolardan fazla ön satış geliri elde ettiği iddia ediliyor. Bu sponsorlu yazıda, bu projelerin detayları aktarılıyor

Dogecoin20 (DOGE20) – Final Etabı ile Ön Satışında Sona Yaklaşan Meme Coin Projesi

Yatırımcıların bu Nisan ayında yakından takip ettiği projelerden biri Dogecoin20 (DOGE20) oluyor. DOGE20, Yakın zamanda köpek temalı meme token ailesine katıldı. Piyasadaki en büyük meme coinlerden biri haline gelen orijinal meme coin Dogecoin’e saygı duruşu niteliğinde piyasaya sürüldü. DOGE’den daha sürdürülebilir ve daha fayda odaklı bir versiyon olarak doğmuş olmasıyla farklılık gösteriyor.

DOGE, iş kanıtı (Proof-of-Work) modelini benimsiyor. DOGE20 ise, işlemleri doğrulamak ve yeni bloklar oluşturmak için bir mekanizma olarak staking’e dayanıyor. Böylece, daha sürdürülebilir bir yöntem olan hisse kanıtı (PoS) doğrulama algoritmasını benimsemeyi tercih ediyor.

Dogecoin20’nin “20”si ERC-20 standardını belirtiyor. Çünkü DOGE20 tokeni Ethereum blok zinciri üzerine kurulu bir token. Akıllı sözleşmesi Ethereum ile destekleniyor. Bu nedenle bu proje, meme coinlerin çekiciliğini sürdürülebilir bir staking sistemiyle birleştiriyor.

Dogecoin20 token satın almak, inovasyonun gündemde olduğu ve sürekli yeni trendlerin ortaya çıktığı kripto para dünyasında, yeni bir olgu olarak ortaya çıkıyor. DOGE20, yazım sırasında yüzde 67’lik bir APY sunuyor.

Dogecoin20’nin Dogecoin topluluğundan gelen heyecan verici bir tepki gördü. Dogecoin’in sonsuz arzının tam tersine, 140 milyar tokenlik sınırlı arz, Dogecoin20’yi kısıtlı bir emtia haline getirmeyi vadediyor. Böylece, yatırımcılar arasında daha fazla ilgi uyandırıyor. Sürdürülebilir büyüme ile zaman içinde piyasada değer kazanma potansiyelinin önünü açıyor.

DOGE20’nin borsalarda beklenen lansmanı rastgele bir tarihte yapılmayacak. Lansmanın, kripto dünyasında “Doge Günü” olarak bilinen 20 Nisan’da yapılması bekleniyor. Potansiyel yatırımcılara bu fırsatı değerlendirmek istiyorlarsa hızlı hareket etmeleri öneriliyor.

Dogecoin20 token resmi sitesinde incelemek için tıklayın

Slothana (SLOTH) – Airdrop Yöntemi ile Ön Satışını Kurgulayan Meme Coin Projesi

Yıllar boyunca Ethereum ve ERC-20 standardı geliştiriciler tarafından meme coin oluşturmak için kullanıldı. Artık Ethereum’un rakibi Solana, kendi meme kripto para kategorisini yaratıyor. Düşük işlem ücretleri sunan Solana, büyük meme coin projeleriyle yatırımcılara önemli getiriler sağlamaya çalışıyor.

En son öne çıkan Solana tabanlı proje, SLOTH token oluyor. SLOTH, Solana’da çok başarılı olan bir başka proje SLERF’e saygı duruşunda bulunuyor. SLERF, Mart ayının ortasındaki dikkat çeken bir yol haritasının ardından büyük bir heyecan yarattı. Meme coinlere yönelik ilgiden ve yatırımcıların Solana’ya yönelmesine neden olan genel piyasa rallisinden faydalanan bu proje, son zamanlarda göz kamaştırıcı günlük getiriler yayınladı.

SLOTH token, bu başarıyı takip etmeyi amaçlıyor. Slothana da tembel hayvan temasını kullanan meme coinlerden oluyor. Proje yatırımcılara “Tembel yaşam tarzını benimseyin” önerisinde bulunuyor.

SLOTH, “SOL Airdrop” tipi ön satışının başlamasının ardından iki gün içinde SLOTH, 2 milyon doların üzerinde güzel bir meblağ topladı. Bu miktar her geçen dakika artıyor. Büyük borsalarda listelenmeyi başarırsa SLOTH, potansiyelini daha da artırabilir.

Slothana coin satın alma işleminin diğer Solana coinlerine göre oldukça basit olduğu iddia ediliyor. Web sitesinden bulunan token adresine SOL göndererek SLOTH sahibi olunabiliyor. Paralar otomatik olarak gönderen cüzdan adresine aktarılıyor. Projenin gelecek vadettiğini düşünüyorsanız SLOTH tokenin web sitesinden istediğiniz miktardaki SOL tutarını girerek işlemi yapabilirsiniz. 1 SOL tokeni karşılığında 10 bin SLOTH tokeni elde ediliyor.

SLOTH Token resmi sitesinde incelemek için tıklayın

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Dogecoin20, Slothana
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?