TRON Yeni Ortaklığını Duyurdu

Steemit, TRON Vakfı ile kapsamlı bir stratejik ortaklığa girmiştir. TRON, değişikliği bir satın alma olarak adlandırmasa da, sonucun aynı olacağı anlaşılıyor.

TRON tarafından 14 Şubat Cuma günü yayınlanan bir metinde şu bilgilere yer verildi,

TRON ve Steemit geliştirme ekipleri, Steemit ve diğer Steem’in Blockchain tabanlı DApp’lerini TRON’un Blockchain ağına ve 20 milyondan fazla kullanıcı, ürün ve hizmet topluluğuna getirmek için hemen birlikte çalışmaya başlayacak.

Steem’in ana blog uygulaması (Steemit) ve STEEM kripto parası gelecekte TRON’a geçecek. Steem tabanlı DApp’ler de TRON’a geçebilecek. Bununla birlikte, göçün gönüllü olup olmadığı veya Steem’in Blockchain ağının mevcut haliyle var olmaya devam edeceği açık değildir.

Haberler ayrıca Steemit’in imajında ​​önemli bir değişikliğe işaret ediyor. Steemit, EOS’un yaratıcısı Dan Larimer tarafından yaratıldı. EOS ve Steemit hiçbir zaman resmi olarak ilişkili olmasalar da, kamuoyu algısı ile yakından ilişkilidirler. Eğer TRON Steem’in imajını yeniden şekillendirmeyi başarırsa bu algı değişebilir.

Steem’in sunabileceği çok şey var. En iyi kripto para birimi teşvik bloglama uygulamasıyla bilinmesine rağmen, diğer orta derecede popüler DApp’ları da destekliyor.

Blockchain ağının en önemli DApp’leri arasında YouTube benzeri video paylaşım platformu DTube, Instagram benzeri fotoğraf paylaşım uygulaması APPICS ve koleksiyon ticaret oyunu Steem Monsters yer alıyor.

Her Steem DApp’in TRON’a geçtiğini varsayarsak, ortaklık TRON’un mevcut 700 DApp listesine kabaca 100 DApp eklemelidir. Ayrıca, her platformun günlük aktif kullanıcı sayısı pratikte oldukça düşük olmasına rağmen, TRON’un 20 milyon mevcut kullanıcısına 1 milyon kullanıcı ekleyecektir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.