TRON Yeni Ortaklığını Duyurdu

0
201

Steemit, TRON Vakfı ile kapsamlı bir stratejik ortaklığa girmiştir. TRON, değişikliği bir satın alma olarak adlandırmasa da, sonucun aynı olacağı anlaşılıyor.

TRON tarafından 14 Şubat Cuma günü yayınlanan bir metinde şu bilgilere yer verildi,

TRON ve Steemit geliştirme ekipleri, Steemit ve diğer Steem’in Blockchain tabanlı DApp’lerini TRON’un Blockchain ağına ve 20 milyondan fazla kullanıcı, ürün ve hizmet topluluğuna getirmek için hemen birlikte çalışmaya başlayacak.

Steem’in ana blog uygulaması (Steemit) ve STEEM kripto parası gelecekte TRON’a geçecek. Steem tabanlı DApp’ler de TRON’a geçebilecek. Bununla birlikte, göçün gönüllü olup olmadığı veya Steem’in Blockchain ağının mevcut haliyle var olmaya devam edeceği açık değildir.

Haberler ayrıca Steemit’in imajında ​​önemli bir değişikliğe işaret ediyor. Steemit, EOS’un yaratıcısı Dan Larimer tarafından yaratıldı. EOS ve Steemit hiçbir zaman resmi olarak ilişkili olmasalar da, kamuoyu algısı ile yakından ilişkilidirler. Eğer TRON Steem’in imajını yeniden şekillendirmeyi başarırsa bu algı değişebilir.

Steem’in sunabileceği çok şey var. En iyi kripto para birimi teşvik bloglama uygulamasıyla bilinmesine rağmen, diğer orta derecede popüler DApp’ları da destekliyor.

Blockchain ağının en önemli DApp’leri arasında YouTube benzeri video paylaşım platformu DTube, Instagram benzeri fotoğraf paylaşım uygulaması APPICS ve koleksiyon ticaret oyunu Steem Monsters yer alıyor.

Her Steem DApp’in TRON’a geçtiğini varsayarsak, ortaklık TRON’un mevcut 700 DApp listesine kabaca 100 DApp eklemelidir. Ayrıca, her platformun günlük aktif kullanıcı sayısı pratikte oldukça düşük olmasına rağmen, TRON’un 20 milyon mevcut kullanıcısına 1 milyon kullanıcı ekleyecektir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın