Tron (TRX), Ünlü İsimlere Para Karşılığı Reklam Yaptırdığı İddiası!

Tron (TRX), son zamanlarda ünlü isimlere para karşılığı reklam yaptırdığı söylentileriyle karşı karşıya. Önemli isimlerin Tron hakkında olumlu paylaşımlarda bulunmasından dolayı birçok kişi olumlu paylaşımlardan şüphelenmeye başladı.

Tron altyapısı sıfır işlem ücreti ile çalışan bir ağ yapısı olarak ön planda duruyor. Bu nedenle TRX son zaman içerisinde Ethereum’u geride bıraktı ve Tron ağındaki USDT miktarı Ethereum ağındaki USDT miktarını geçti.

Ethereum ağındaki USDT miktarının az olmasının nedeni ise ağ içerisindeki işlem ücretlerini rekor seviyelere çıkmasından kaynaklanmakta. TRX’in ise ağ ücreti almaması ve bu durumda ünlülülerin ağın ücret almaması ve ağ hızı hakkında övgüler paylaşsalar da bu kadar olumlu paylaşımların normal olmadığı söylentileri çıktı.

Ünlü yayıncı Marques Brownlee tarafından yayınlanan bildiri sonrası Tron CEO’su Justin Sun’ın iddiaya cevap vermek için harekete geçmesi yatırımcıları şaşırtmadı.

Marques’e gönderilmiş e-postada Tron hakkında kampanya yapıldığını belirtip kendisinden sosyal medya platformlarından TRX hakkında paylaşımda bulunulmasını istediği belirtiliyor. Marques kendisine verilen bu teklifi reddettiğini belirtsede  e-posta içerisinde üç ünlü ismin paylaştıkları görülüyor.

Lindsay Lohan gibi ünlü isimlerin sadece para için TRX’i övmüş olabilecekleri düşüncesini yatırımcıların akıllarına getirmekte.

Tron Kurucusu Justin Son Yalanlıyor

Tron kurucusu Justin Sun, konu hakkında yayınladığı tweet dizisinde bütün iddiaları yalanladı. Tron ekibinin böyle bir kampanya düzenlemediğini belirten Sun, bu gönderilerde bulunan şirketi tanımadığını belirtiyor. Fakat sosyal medya da Justin Sun’un Tron reklamı için para verdiği söylentileri dolaşmakta.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.