Tron (TRX), Ünlü İsimlere Para Karşılığı Reklam Yaptırdığı İddiası!

0

Tron (TRX), son zamanlarda ünlü isimlere para karşılığı reklam yaptırdığı söylentileriyle karşı karşıya. Önemli isimlerin Tron hakkında olumlu paylaşımlarda bulunmasından dolayı birçok kişi olumlu paylaşımlardan şüphelenmeye başladı.

Tron altyapısı sıfır işlem ücreti ile çalışan bir ağ yapısı olarak ön planda duruyor. Bu nedenle TRX son zaman içerisinde Ethereum’u geride bıraktı ve Tron ağındaki USDT miktarı Ethereum ağındaki USDT miktarını geçti.

Ethereum ağındaki USDT miktarının az olmasının nedeni ise ağ içerisindeki işlem ücretlerini rekor seviyelere çıkmasından kaynaklanmakta. TRX’in ise ağ ücreti almaması ve bu durumda ünlülülerin ağın ücret almaması ve ağ hızı hakkında övgüler paylaşsalar da bu kadar olumlu paylaşımların normal olmadığı söylentileri çıktı.

Ünlü yayıncı Marques Brownlee tarafından yayınlanan bildiri sonrası Tron CEO’su Justin Sun’ın iddiaya cevap vermek için harekete geçmesi yatırımcıları şaşırtmadı.

Marques’e gönderilmiş e-postada Tron hakkında kampanya yapıldığını belirtip kendisinden sosyal medya platformlarından TRX hakkında paylaşımda bulunulmasını istediği belirtiliyor. Marques kendisine verilen bu teklifi reddettiğini belirtsede  e-posta içerisinde üç ünlü ismin paylaştıkları görülüyor.

Lindsay Lohan gibi ünlü isimlerin sadece para için TRX’i övmüş olabilecekleri düşüncesini yatırımcıların akıllarına getirmekte.

Tron Kurucusu Justin Son Yalanlıyor

Tron kurucusu Justin Sun, konu hakkında yayınladığı tweet dizisinde bütün iddiaları yalanladı. Tron ekibinin böyle bir kampanya düzenlemediğini belirten Sun, bu gönderilerde bulunan şirketi tanımadığını belirtiyor. Fakat sosyal medya da Justin Sun’un Tron reklamı için para verdiği söylentileri dolaşmakta.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın