Nisan 29, 2019

Tron Kurucusu Justin Sun: USDT İle İş Birliği Bizim İçin Kritik Öneme Sahip


Son güncellenme : 29.04.2019 - 08:03

Kripto para olan Tron’un kurucusu Justin Sun, USDT ile aralarında yaptıkları anlaşma ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. New York baş savcılığının Bitfinex’e dava açmasının ardından gündeme gelen Tether ve onun ile ilgili olan tartışmaların arttığı dönemde konuşma yapan Sun, USDT ve TRON ağı arasında yapılan anlaşmanın Tron ekosistemi için kritik bir öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Sun, kripto para sektöründe kullanıcıların dolar kapısına sahip olmaları çok önemli bir olay dedi, şunlarıda ekledi:

Bitcoin ve Ethereum’un aksine, Tether adlı ağ sınıfı, yüzde yüz olarak dolara bağlı. Bireysel yatırımcıların kripto para sektörüne girerken alım veya satım yapacakları kripto para ile işlem yapabilmek için dolar kullanmaları çok önemlidir. Alım satım süreçlerinde çokça kullanılan bir kripto paradan bahsediyoruz. Bunun TRON ağına gelmesi de önemli bir dereceye sahip.

Sun, kripto para sektörü ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen yatırımcıların tüm kullanım alanları ile ilgili bilgi sahibi olması gerektiğini vurgularken, USDT ile yapılan bu ortaklığın ağ ekosistemleri için çok önemli olduğunu açıkladı ve son olarak şunları ekledi:

Bu iş birliğinin yayılmasına destek olmak amaçlı ödül sistemi düzenliyoruz. USDT ile yaptığımız ortaklığa çok önem veriyoruz. Hatta bana göre, bu ortaklık TRON ağının hem bugünü hem de geleceği için çok kritik bir değere sahip.

 

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar İsmet KAÇMAZ hakkında :

27 yaşındayım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunuyum. Bitcoin'e 2017 yılında küçük bir yatırım ile başladım. Kripto paralar ve blockchain teknolojileri üzerine araştırma yapmaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?