Tron Kurucusu Justin Sun: USDT İle İş Birliği Bizim İçin Kritik Öneme Sahip

0

Kripto para olan Tron’un kurucusu Justin Sun, USDT ile aralarında yaptıkları anlaşma ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu. New York baş savcılığının Bitfinex’e dava açmasının ardından gündeme gelen Tether ve onun ile ilgili olan tartışmaların arttığı dönemde konuşma yapan Sun, USDT ve TRON ağı arasında yapılan anlaşmanın Tron ekosistemi için kritik bir öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Sun, kripto para sektöründe kullanıcıların dolar kapısına sahip olmaları çok önemli bir olay dedi, şunlarıda ekledi:

Bitcoin ve Ethereum’un aksine, Tether adlı ağ sınıfı, yüzde yüz olarak dolara bağlı. Bireysel yatırımcıların kripto para sektörüne girerken alım veya satım yapacakları kripto para ile işlem yapabilmek için dolar kullanmaları çok önemlidir. Alım satım süreçlerinde çokça kullanılan bir kripto paradan bahsediyoruz. Bunun TRON ağına gelmesi de önemli bir dereceye sahip.

Sun, kripto para sektörü ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen yatırımcıların tüm kullanım alanları ile ilgili bilgi sahibi olması gerektiğini vurgularken, USDT ile yapılan bu ortaklığın ağ ekosistemleri için çok önemli olduğunu açıkladı ve son olarak şunları ekledi:

Bu iş birliğinin yayılmasına destek olmak amaçlı ödül sistemi düzenliyoruz. USDT ile yaptığımız ortaklığa çok önem veriyoruz. Hatta bana göre, bu ortaklık TRON ağının hem bugünü hem de geleceği için çok kritik bir değere sahip.

 

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın