Ocak 13, 2020

Tron CEO’su Justin Sun’dan Yeni Proje!

Kripto para piyasasının popüler isimlerinden, TRON’un CEO’su Justin Sun, dün twitter hesabından bir duyuru yaptı ve yeni bir proje haberi verdi.

Sık sık bu tarz duyurularla adından söz ettiren Sun, bu kez gizli bir proje yürüteceğini belirtti. Söz konusu projenin BitTorrent için hazırlanacağını söyleyerek, ekosisteme en az 100 milyon yeni kullanıcı kazandıracağını iddia etti. Justin Sun’ın paylaştığı tweet şu şekilde:

“BitTorrent DLive ile gizli bir proje başlayacağız. Tahminlere dayanarak, bu proje  BTT veTRX ekosistemi için milyonlarca fayda sağlayacak ve en az 100 milyon yeni kullanıcı çekecek. Ayrıntıları daha sonra açıklayacağız!”

Justin kripto para sektöründe bu tarz duyurular sebebiyle tartışılan bir isim. Çünkü; daha önceki önceki birçok başarısız girişimi sektörde sadcee hayal kırıklığı yaratmıştı. Dolayısıyla bu proje de şimdiden tepki toplamış durumda. Bununla birlikte hatırlarsanız Justin Sun ile dünyanın en zengin isimlerinden milyarder Warren Buffet ile bir yemek için 4.5 milyon dolar ödemişti. Sonrasında yemek Justin Sun tarafından iptal edilmişti. Bu olayda Sun’ın sektörde güven kaybetmesine neden oldu.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?