Eylül 5, 2023

Trilyonlarca Shiba Inu Hareket Halinde: Borsa, Dev Satışa mı Hazırlanıyor?


Whale Alert, geçtiğimiz günlerde Shiba Inu cephesinde yaşanan önemli hareketler tespit etti. Platformun verilerine göre 4,6 trilyon SHIB, kime ait olduğu bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi. Bu transferlerin önemli bir kısmı Bitvavo tarafından gerçekleştirilmesi ise dikkat çekti.

Bitvavo, 4.615.530.677.374 SHIB‘i bilinmeyen bir cüzdana transfer etti. Varlıklar transfer sırasında 35.694.206 dolar değerindeydi.

Bu kayda değer işleme yanıt olarak, Loch Chain, gizemli Shiba Inu alıcı cüzdanını tanımlamaya çalıştı. Platform, bu cüzdanın yeni bir cüzdan olduğunu ve daha önce hiçbir işlemle ilişkilendirilmediğini belirtti.

Özellikle, Whale Alert alıcı adresi bilinmeyen bir cüzdan olarak adlandırırken, blok zinciri kaşifinden gelen veriler cüzdanın Bitvavo kontrollü bir adres olduğunu doğruladı. Ek olarak, cüzdanın işlem geçmişinde yalnızca bir giriş mevcut.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitvavo’dan yapılan son işlem bu ay ilk kez gerçeklemedi. Üç gün önce, borsa benzer şekilde büyük miktarda Shiba Inu’yu bir cüzdana taşıdı. Özellikle, işlem 4.630.530.677.374 SHIB token’ı içeriyordu. Token’lar o sırada 36.696.955 dolar değerindeydi. Aralık 2022’de de benzeri hareketler tespit eden Whale Alert, bu cüzdanlardan borsaya doğru giriş olmadığını da belirtti.

Shiba Inu haberleri

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?