Aralık 16, 2022

Trilyonlarca Meme Coin Anonim Cüzdana Gitti: Satış Gelebilir!

Etherscan tarafından tespit edilen bir işleme göre anonim kripto balinaları trilyonlarca Shiba Inu varlığı taşıdı. İşte gerçekleşen işlemin bilinen detayları.

2,6 trilyon SHIB’i kapsayan transferin dolar karşılığı 22.889.154 gibi yüksek bir sayı. İşlem birkaç saat önce bilinmeyen bir cüzdan tarafından gerçekleşti. Önde gelen meme coin, son zamanlarda blockchain üzerinde oldukça büyük hareketler kaydedetti ve yatırımcıların dikkatini çekti.

Balina 2,6 Trilyon Shiba Inu Token Transfer Etti!

İki anonim balina arasında 22 milyon doların üzerinde değere sahip 2.673.966.699.162 Shiba Inu transferi tamamlandı. Gönderenin adresi artık sıfır meme coin içeriyor. İşlemi alan adreste ise alınan 2,673 trilyon SHIB’den başka bir varlık yok.

Sonuç olarak balinanın bu hareketinin neden bilinmese de farklı cüzdanlara veya borsalara yeniden dağıtılmak için gerçekleştirilmiş olabilir.

Shiba Inu balina hareketi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere balinalar dün, 750 milyardan fazla Shiba Inu token hareket ettirdi. Bu varlıkların bir kısmı Binance borsasına girdi.

En büyük 100 Ethereum cüzdanında bulunan Shiba Inu miktarı düşmeye devam ediyor. SHIB, bir süredir en değerli 10 varlık arasında dahi yer almıyor.

MANA ve stETH, oluşan portföylerde sırasıyla %25,81 ve %24,82 oranında yer alıyor. Sonuç olarak SHIB fiyatı ise bugün yaklaşık %5 değer kaybederek 0,00000899 dolardan 0,00000851 dolara geriledi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?