Şubat 22, 2023

Trader’lar Bitcoin için Kritik Direnç ve Destek Seviyelerini Verdi!

Bitcoin 2023 yılı boyunca oldukça iyi bir performans gösterdi. Trader’lar ise BTC’nin bir sonraki seviyeleri hakkında spekülasyon yapmaya devam ediyor. Birçok popüler trader ise 30.000 doların kritik bir direnç eşiği olacağına inanıyor.

Popüler bir kripto para trader’ı Heisenberg, “boğaların bunu yakında 25.000-26.000 doların üzerine çıkaracağı” ve “bir sonraki büyük testin 30.000 dolar olacağı” tahminini paylaştı.

Bitcoin Trader’ları İyimser Görünümünü Koruyor

Trader Jake Wujastyk’in “Boğaların bu hafta sonu tek bir işi vardı. Boğa tetiklemesi için yatay direnç bölgesinin üst kısmını kapatamadılar,” diyerek Bitcoin’in bu kilit seviyenin üzerine çıkmak için devam eden savaşını gösterdi.

Bu arada Inmortal, Bitcoin yatırımcılarının şu anda karşı karşıya olduğu zorluğa işaret ederek, uzun vadeli yatırımların zor zamanlar geçirdiğini tweetledi. Aslında, Wujastyk’e göre kripto para birimi şu anda yükselen kama direnç bölgesi boyunca işlem görüyor.

Barchart, Coinbase’in kazanç raporunun ardından Bitcoin’de satış kaydedildiği görüşünü paylaştı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto devi büyük bir zarar açıkladı ancak analistlerin tahminlerinin biraz altında performans gösterdi.

21 Altcoin için Önemli Gün: İşte Takip Etmeniz Gerekenler!

En düşük performans, Home Depot’un hayal kırıklığı yaratan tahmini ve Federal Rezerv’in faiz oranlarını daha uzun süre yüksek tutacağı endişeleriyle aşağı çekilen ABD borsasındaki son düşüşle bağlantılı olma ihtimali yüksek.

Heisenberg’e göre bir sonraki direnç seviyesi 30.000 dolar civarında olacak. BTC ise şu an ortalama 24.000 dolar civarında işlem gördüğü için trader’lar 30.000 dolarlık seviyelere doğru hareketin mümkün olup olmadığını sorguluyor.

Birçok analist de kısa vadeli direnç ve destek seviyeleri konusunda farklı tahminler verse ortak noktada uzun vadeli yükseliş tahminlerini koruyorlar. Kurumsal yatırıncıların Bitcoin başta olmak üzere kripto varlıkları daha fazla benimsemesi ve sınırlı arz gibi detaylar fiyatın daha da iyiye gideceği konusundaki temel dayanaklardan.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?