Mart 5, 2024

Trader Kripto Para Dünyasının Bir Sonraki Yıldızını Tahmin Etti: “O Altcoin Piyasasına Dikkat!”

Kripto para dünyasının popüler trader’larından “The Flow Horse”, meme coin piyasasının ve bir altcoin piyasasının diğer sektörlere kıyasla daha fazla yükseleceğini belirtti.

The Flow Horse’a göre meme coin‘lerden büyük kazanç elde eden yatırımcılar sermayelerini diğer varlıklara kaydırarak yeni bir ralliyi tetiklemeye çalışacak. Trader, bu sektörlerden birinin yapay zeka altcoin’leri olabileceğini düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere piyasa son zamanlarda güçlü bir ivme kaydetmiş olsa da aşırı ısınma sinyalleri de veriyor. Trader, vadeli işlem veya marj pozisyonları tutan kripto tüccarları tarafından ödenen ücretleri izleyen altcoin fonlamasını inceliyor.

Trader’a göre, altcoin fonlaması yüksek bir seviyede seyrediyor ve bu da aşırı kaldıraçlı trader’ları temizlemek için bir düzeltme aşamasının yakın olabileceği anlamına geliyor.

Analiste göre Bitcoin fiyatı daha önce de zirve fiyatını kırmaya yaklaşmış ancak sonrasında konsolide olmuştu. Bir ay süren bu sürecin ardndan BTC %20’ye yakın değer kaybetmiş, diğer varlıklar ise %40’a varan kayıp kaydetmişti.

trader altcoin piyasası için yeni tahminini sundu

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?