Mart 11, 2024

Trader DeFi Dünyasının Yeni Altcoin’ine İşaret Ederek %200’lük Parabolik Ralli Müjdesi Verdi!

Kripto para dünyasının popüler analistlerinden Inmortal, yeni bir DeFi altcoin ‘i olan Jupiter fiyatının büyük kazançlar kaydedebileceğini belirtti.

Inmortal, JUP fiyatının mevcut seviyelerden %207’den fazla bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,30 dolara yükseleceğini gösteren bir grafik paylaştı.

Inmortal daha sonra merkezi olmayan oracle ağı Chainlink fiyatını da yakından takip ettiğini belirtti. Inmortal, LINK’in yükselmeden önce birkaç hafta konsolide olmasını beklediğini söylüyor.

“Yüksek aralık + hareketli ortalama 200 [yeniden test]. Bence bir ila iki hafta daha 17-21 dolar arasında gidip geldikten sonra bir yükseliş daha olacak.”

Trader’ın radarındaki bir diğer altcoin ise Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) yapısı üzerine inşa edilmiş bir kripto para platformu olan Constellation (DAG). Inmortal’a göre DAG, uzun bir birikim dönemini sona erdirdikten sonra bir yükseliş trendine tanıklık edecek konumda.

“DAG grafiği her zaman ilgimi çekiyor. 500 günlük birikim sona erdi ve önümüzdeki aylarda genişlemeye hazır. Bunu her gün göremezsiniz.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere trader’ın grafiğine bakıldığında, DAG için temel direnç seviyeleri olarak 0,10, 0,20 ve 0,46 dolar işaretlediği görülüyor. Bu yazının yazıldığı sırada DAG 0,076 dolar değerindeydi.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?