Şubat 18, 2023

Trader Bitcoin ve Üç Altcoin’e Dikkat Çekti: Büyük Kırılma Yolda!

Rekt Capital takma adıyla tanınan kripto analisti, Bitcoin (BTC) fiyatının yükselişini sürdürmesi için kırması gereken önemli bir fiyat seviyesini paylaştı.

Analist, BTC’nin yükseliş trendini sürdürmek için haftayı 23.744 doların üzerinde kapatması gerektiği düşüncesinde.

Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin 24.500 dolar civarında işlem görüyor olsa da analistin tahmini sırasonda 23.400 dolar civarındaydı. Öte yandan analist haftalık kapanışa dikkat çektiği için dikkat etmek önemlidir. Rekt, BTC’nin 200 haftalık hareketli ortalamadaki (MA) yükseliş eğilimini teyit etmek için biraz daha yükselmesi gerektiğini düşünüyor.

“Bitcoin, 200 haftalık MA’da mükemmel bir reddetme gerçekleştirdi. BTC’nin trendin güçlü bir şekilde devam etmesi için bu MA’yı destek olarak geri alması gerekiyor.”

Bitcoin dolar grafiği

Analist DeFi ödeme altyapısı platformu COTI‘nin hizmet tokenını da analist etti. Bu yazının yazıldığı sırada COTI’nin değeri 0,105 dolar iken analist, tokenin haftayı mevcut seviyelerde veya daha yüksek bir seviyede kapatması halinde yükseliş trendini sürdürebileceğini öne sürdü.

“COTI +%27 yükseldi ve şu anda kırmızı diyagonal direncin üzerinde bir yükseliş Haftalık Kapanış için konumlandı. Kırmızının üzerindeki Haftalık Kapanış ve COTI/USDT’nin daha fazla yükseliş sağlamak için destek olarak başarılı bir şekilde yeniden test etmesi gerekecek.”

COTI fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Rekt popüler Ethereum (ETH) tabanlı token olan ve merkezi olmayan veri depolama ağı Arweave‘i (AR) inceledi. Trader, yükseliş onayı için AR’nin haftayı 13,11 doların üzerinde kapatması gerektiği düşüncesinde.

Son olarak Rekt, Ethereum tabanlı gizlilik ağı DUSK Network’ü (DUSK) ele aldı. Analist, DUSK’un son düşüşünün desteğin yeniden test edilmesi olduğunu söylüyor.

“DUSK / USDT. Şimdi yeni desteğe doğru yeniden test etmek amacıyla kırmızı seviyeye doğru dalıyor. Başarılı bir yeniden test ve DUSK yeni bir rallinin tadını çıkaracak. Altcoin İzleme Listemde bahsi geçen altcoinlerden biri.”

Dusk Network fiyat tahmini

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?