Ocak 11, 2023

Trader Altcoin Listesini Verdi: Büyük Patlama Bekliyorum!

Yakından takip edilen kripto trader’ı , Decentraland (MANA), ApeCoin (APE) ve Frax Share’in (FSK) ciddi yükselişler için hazırlandığını öngörüyor.

Cantering Clark takma adıyla tanınan analist 156.700 twitter takipçisine metaverse protokolü Decentraland’ın kısa bir ayı sıkışması gösterdiğini ve daha fazla yukarı yönlü sinyal verdiğini ifade etti.

“GameFi ve metaverse pompalaması… Bir tahminde bulunmam gerekirse, MANA bir short ve benzeri olaylara tanık olmadan önce yukarı yönlü potansiyele sahip. Bu sıkışmanın gücü hala var.”

Short squeze ya da kısa pozisyon sıkıştırması aradaki farkı kazanç olarak elde edebilmek için daha düşük bir fiyata satma umuduyla bir varlığın birimlerini belirli bir fiyattan ödünç alan trader’ların önyargılarına karşı hareket ettikçe varlıkları geri almak zorunda kaldıkları anlamına gelir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu haber yazıldığı sırada MANA, bu ayın en düşük seviyesi olan 0,295 dolardan %38’in üzerinde bir artışla 0,41 dolar değerindeydi.

Altcoin Dünyasında Dikkat Çeken İsim

ApeCoin ile ilgili tahminde de bulunan Cantering Clark, Bored Ape Yacht Club topluluğunun yerel token’ının acil direncini aştıktan sonra muhtemelen yukarı doğru devam edeceğini belirtti.

“Haftada 4,30 doları aşan bir kapanış şu anda sadece 30 dakika kala gerçekleşiyor. Metaverse ve GameFi pompalamaya devam edecekse, APE yelkenlerinde rüzgarı yakalamayı başarır.”

Apecoin fiyat tahmini

Bu haber yazıldığı sırada APE 4,52 dolar değerindeydi. Analistin 7,20 dolarlık hedefine doğru bir hareket, APE için yaklaşık %60’lık bir yukarı yönlü potansiyel anlamına geliyor.

Analist son olarak, Frax stabilcoin protokolünün yönetişim token’ı olan FXS’in sağlam bir dip oluşturuyor gibi göründüğünü ve bir kırılma için hazırlanıyor olabileceğini belirtti.

FXS’in tekrar bir teklif aldığını görüyorum ve bu üç günlük grafikte granit bir dip mevcut. Bu kırılmanın olacağını düşünüyorum ve o şekilde hareket edeceğim.

Frax coin fiyat tahmini

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?