Şubat 1, 2023

Trader Açıkladı: Bu Altcoin Ethereum Gibi Potansiyele Sahip!

Kripto alanında deneyimli bir trader bir katman-1 blok zinciri projesinin Ethereum’un dört ya da beş yıl önce yaptığı gibi bir fırsat sunduğunu iddia etti. Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortaklarından Chris Burniske, Bankless ile bir röportaj yaptı. Bu röportajda Solana blockchain’in şu anda değerinin altında olduğunu belirtti. Dahası bir yatırım olarak ETH benzeri bir potansiyele sahip olduğu düşüncesinde.

Trader, “Bence çekişmeli ve dikkat etmeniz gereken bir ekosistem seçmem gerekseydi ve çekişmesi nedeniyle değeri düşük olsaydı, bu Solana olurdu. Placeholder, her ayı piyasasında bir ya da iki ekosistem seçme eğilimindedir. Bununla ibirlikte ekosistem etrafında bir uçak gemisi stratejisi oluşturma eğilimindedir. Son ayı piyasası ETH ve Bitcoin’di.

Uçak gemisi derken şunu kastediyorum. Ethereum‘u alırsanız, bir grup çekirdek ETH varlığı satın alırsanız, ancak daha sonra bu ekosistemi ve örneğin o sırada borç verme, DEX’ler veya varlık yönetimi veya başka bir şey üzerinde çalışan tüm insanların kim olduğunu gerçekten tanıyarak etrafına yatırım yaparsanız. Sonra da girişim perspektifinden size en çok hitap eden ekipler arasından en iyilerini seçebilirsiniz. Şu anda Cosmos ve Solana için de aynı uçak gemisi stratejisini uyguluyoruz.”

Burniske son zamanlarda Kasım ayında kripto piyasasının dibe vurduğunu söyleyen trader’lardan biri olarak dikkat çekiyor. Burniske kullanıcı ve büyüme açısından en heyecan verici üç ekosistemi sıraladı. Bunların Ethereum, Cosmos (ATOM) ve Solana olduğunu savundu.

Ancak trader, “girişim aşamasında” Solana değerlemelerinin Ethereum ve Cosmos’tan çok daha düşük olduğunu belirtiyor. Ek olarak Solana değerlemelerinin şu anda tam olarak Ethereum’un 2018 ve 2019’da olduğu yerde olduğunu belirtiyor.

 

 

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?