Topluluk Heyacanlı: Binance, O Meme Coin’i Tweet Attı!

Binance.US, “ABD Ulusal Yavru Köpek Gününde” Shiba Inu için bir gönderme yaptı.

Binance.US, 23 Mart’ta gerçekleşen etkinliği kutlamak için kısa süre önce Shiba Inu’ya (SHIB) atıfta bulundu. Paylaşımın asıl amacı ise uzun bir süredir mücadele eden topluluğa saygı amaçlı olduğunu belirtmekte yarar var.

Binance.US Twitter hesabı, Ulusal Yavru Köpek Günü’nü kutlamak için ekibinden gelen bazı fotoğraflar paylaştı.

Ayrı bir tweet’te ise üzerinde Binance logosu ve Shiba Inu markası da dahil olmak üzere birkaç kripto odaklı markanın işlendiği bir jean kıyafeti giymiş Masha lakaplı bir köpek yavrusunun görüntüsü dikkat çekti.

Ulusal Yavru Köpek Günü, Amerika Birleşik Devletleri’nde köpekleri kutlayan ve hayvan barınaklarından evlat edinmeyi teşvik eden yıllık bir kutlamadır. Gün, 2006 yılında evcil hayvan yaşam tarzı uzmanı ve hayvan davranış uzmanı Colleen Paige tarafından başlatıldı.

Shiba Inu Sosyal Aktivitesi Artış Gösteriyor

Bu yılki kutlama, Shibarium ağını çevreleyen heyecan artmaya devam ederken SHIB için sosyal aktivitenin arttığı bir döneme denk geldi. Lunar Crush, SHIB’in sosyal aktivitesinin kısa süre önce 47,88 bin ile 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını açıkladı.

 

Kaynak : The Crypto Basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.