Ağustos 26, 2023

Topluluğun Desteği Shiba Inu Yakımlarını Körükledi: Yüz Milyonluk Yakım!


Shiba Inu yakımlarını takip eden Shibburn sitesine göre topluluk kısa sürede önemli bir yakım gerçekleştirmeyi daha başardı.

Yapulan yakım miktarı son 24 saatte 350 milyon SHIB‘e ulaştı. Bu yakımın yarısından fazlasının tek işlemde yapılması ise dikkat çekti. Bu yakım işleminde ortalama 233 token yakıldı.

Son 24 saat içinde topluluk toplam 349.012.147 Shiba Inu token’ı başarıyla yaktı ve bu yakımları 19 transferde gerçekleştirdi. Yakma işlemi neredeyse her saat gerçekleşti ve genellikle saatte iki ya da üç yakım anlamına geliyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere topluluğun yakım işlemleri SHIB’in dolaşımdaki arzını azaltmak ve fiyata olumlu etki etmek amacıyla gerçekleştirilmekte. Token’ların gönderildiği adresler bir daha kullanılamaz durumda oluyor.

shiba inu haberleri

Shibarium Layer-2 blok zincirinin lansmanı yaklaşırken, Shibarium ana ağındaki işlemlerin başlaması SHIB yakımlarına sürekli katkı anlamına geleceği için topluluğı heyecanlandırmaya devam ediyor.

Şimdiye kadar Shibarium, DEXTools uygulaması tarafından entegre edildi ve kullanıcılarının doğrudan Shibarium’da kripto ticareti yapmasına olanak tanıdı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?