Tone Vays’in Yeni Bitcoin Fiyat Tahmini!

En popüler kripto para olan Bitcoin fiyatı sektörde en çok takip edilen konu olabilir. Bu dikkat çeken konu ile ilgili neredeyse her gün uzmanlar tarafından, farklı tahminler paylaşılıyor. Tahminler arasında uçurumlar olsada hepsi bir şekil de dikkat çekmeyi başarıyor. Popüler kripto para analisti ve yatırımcısı Tone Vays de Bitcoin’in fiyatıyla ilgili tahminlerini paylaştı ve yüksek fiyat tahminlerin de bulunanları eleştirdi.

Tone Vays ilk olarak Bitcoin fiyatıyla ilgili uçuk öngörüleri olan uzmanlara bir eleştiri getirdi. Vays, söz konusu uzmanların tahminlerin de hiçbir mantıklı dayanak olmadığını söyledi.

Tone Vays, kısa süre içerisinde Bitcoin’in 250.000 dolar seviyesine ulaşmasını imkansız olarak görüyor. Vays, eleştirilerinin yanı sıra, teknik analizi temel alarak ulaştığı fiyat tahminini de paylaştı. Tone Vays fiyat tahminini şu sözlerle dile getirdi:

“Ve işte uzun vadeli tahminlerim: Bitcoin’in 2023 yılında bir yerde 50 bin dolara çıkmasını bekliyordum. Tim Draper ise 2022 sonunda 250 bin dolar tahmini yapıyor. Bence 50 bin dolar çok daha makul bir tahmin. Hâlâ yükseliş eğilimi var.”

Kripto para piyasasın ABD hükümetinin yapmış olduğu açık arttırmadaki bütün Bitcoin’leri satın alarak giriş yapan Tim Draper’ın tahmini şu an için imkansız gibi görünse de kimin haklı çıkacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.