Ocak 24, 2022

Tone Vays’e Göre Bitcoin (BTC) Bir Sıçrama için ‘Mükemmel’ Bir Kuruluma Sahip

Tecrübeli kripto trader’ı Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) teknik göstergelerinin potansiyel bir sıçramanın işaretlerine sahip olduğunu belirtti.

Yayınladığı yeni bir YouTube videosunad konuşan Vays, 20 aylık hareketli ortalamanın öncü kripto varlık için destek görevi görebileceğine inandığını kaydetti.

“Aylık grafikte sahip olduğumuz tek iyi haber, hareketli bir ortalama üzerinde oturuyor olmamız. Bu hareketli ortalama bizi kurtarabilir ve ne dediğimi hatırlayın: Şu anda kimsenin alanında değiliz. Ve bu, Bitcoin (BTC) sıçraması için mükemmel olan tek alan.”

Yazma sırasında, 20 aylık hareketli ortalama 35.234 dolar civarında seyrediyordu.

Günlük grafiğe bakıldığında ise, bir varlığın fiyat momentumuna dayalı bir trendin sonunu tahmin eden bir metrik olan momentum tersine çevirme göstergesinin (MRI) yükselişe geçmeye hazır olduğunu düşünen Vays, şunları kaydetti:

“Günlük grafik, bu oldukça iyi bir haber. Günlük grafik bir MRI alımıyla geliyor. Ve Pazartesi bir MRI alımı olacak. Pazartesi günü bir MRI alımından kaçındığımızı göremiyorum… Bu yüzden Pazartesi günü toparlanmamızı bekliyorum. Bu geri dönüşün nereden geleceğini bilmiyorum. Bir MRI satın alacağız. Daha yüksek olabilir. Daha düşük olabilir.

Ancak Pazartesi günü en azından kırılma bölgesine (40.000 dolar), belki de sonsuza kadar geri dönüş bekliyorum. Belki de şu an düşük bir seviyedeyizdir. Burası aslında düşükleri yakalamak için harika bir yer.”

Bitcoin şu anda 35.646 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.