Tone Vays, Ethereum Yararsız Dedi Ardından Bitcoin Fiyat Tahmininde Bulundu

2018 yılında yatırımcıları için çok büyük bir hayal kırıklığı oluşturan Bitcoin, bu yıl herkesi şaşırtmayı başardı ve çok yüksek seviyelere ulaştı. Ama bu yükselişin de bir sonu oldu ve özellikle geçtiğimiz haftalarda büyük bir düşüş yaşadı. Bitcoin’in geleceğine dair birçok uzmandan çeşitli fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor.

Bu isimlerden biri de tecrübeli borsacı ve eski JPMorgan analisti Tone Vays oldu. Tone Vays, Cointelegraph isimli haber sitesine Bitcoin’in durumu ve geleceği hakkındaki açıklamalarda bulundu.

İlk olarak bu yılın sonu için fiyat beklentisi sorulduğunda 2019 yılı sonunda Bitcoin fiyatının 10.000 Dolar seviyesini göremeyeceğini belirtti. Tone Vays’in bu yıl sonu için fiyat beklentisi 7.500-8.000 Dolar seviyeleri.

Ethereum’u yararsız bir yatırım aracı olarak değerlendiren Tone Vays, gelecek dönemler de insanların Ethereum yerine Bitcoin’i tercih edeceklerini söyledi. Ethereum’u sevmeyen Tone Vays zamanla ilgilinin Bitcoin’e doğru kayacağını düşünüyor.

“Önümüzdeki birkaç yıl içinde doğru koşullarda 100.000 Dolar’ın elde edilebilebilir mi?” sorusu yöneltildi. Tone Vays soruya karşın son olarak Bitcoin fiyatının 2023 yılında 100 Bin Doları göreceğini belirtti.

Son olarak yeni açmış olduğumuz Twitter hesabından bahsetmek istiyoruz. Bu hesapta kripto paraları genel olarak konuşuyor, Bitcoin ve altcoinlerin analizini yapıyoruz. Blockchain ve geleceği de tartışacağımız bu hesabı takip etmenizde büyük yarar olabilir. Hesabımız: Coin Evreni (@CoinEvreni): https://twitter.com/CoinEvreni?s=08 linkteki bağlantı ile ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.