Aralık 17, 2019

Tone Vays Bitcoin Tahmini: Dip Fiyattan Satın Almak İçin Fırsat Yaklaşıyor!

2019’a iyi bir başlangıç ​​yapmasına rağmen, Bitcoin için 2019’un ikinci yarısı pekte iyi bir dönem olmadı.
Yılın ilk yarısında Bitcoin fiyatı 13.800 dolara yükseldi ama yılın ikinci yarısında 7 bin doların altında kadar geriledi. Bü süreçte analistlerde tahminlerini paylaşmaya devam etti ve biz de bu tahminleri sizlere aktardık. Bugün yine popüler bir analistin görüşlerine yer vereceğiz.

Tone Vays, kripto para birimi topluluğunda bölünmelere neden olan popüler bir kripto para birimi uzmanıdır. İnsanlar zaman zaman onun görüşmelerinin tersine hareket etme eğilimi gösterir. Eski JPMorgan analisti ve uzman Vays Bitcoin için en iyi satın alma fırsatı olacağını iddia ettiği yeni bir düşüş çağrısı yaptı.

Tone Vays, Bitcoin ile ilgili düşüncelerini Twitter aracılığıyla paylaştı ve önümüzdeki yıl boyunca dip fiyattan Bitcoin almanın en iyi zamanı olacağını söyledi.

Vays, takipçilerine Bitcoin’in 7.000 dolar destek seviyesinin yakında yıkılacağını söyledi. Yatırımcıların yıllarca gördükleri en iyi “dip satın al” fırsatının olacağını belirtti.

Vays’in paylaştığı tweet’e kullanıcılardan kısa sürede cevap geldi. Bazıları Bitcoin satın almak için 5.000 dolar fiyatını beklediklerini söyledi. Tabi Vays’in, çağrısına ikna olmayanlarda vardı. Diğer yanıtlar, Tone Vays’in 2010’dan bu yana yaptığı tahminlerin genellikle doğru olmadığını belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?