Mart 13, 2024

Toncoin Fiyatı Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı, Yükselişin Nedeni Ne?

Toncoin (TON), son 24 saat içinde %25 değer kazanarak 4,45 dolar ile rekor seviyeye yükseldi. Basın saatine göre fiyatı %16,31 artarak 4,31 dolara yükseldi ve piyasa değeri 15 milyar dolara ulaştı. İşlem hacmi ise %30 artarak 354 milyon dolara yükseldi.

Toncoin’in yükselişinin arkasında Telegram kanallarındaki reklam gelirlerinin %50’sinin dağıtılacağı duyurusu bulunuyor.

Aynı zamanda TON blok zinciri ekosistemindeki girişimlerin büyümesi, özellikle TON Raffles ve TON Vakfı’nın başlattığı cömert airdrop programıyla dikkat çekiyor.

Lookonchain veri sağlayıcısı, TONcoin’in fiyatındaki artışın, bir balina yatırımcısının büyük miktarda TONcoin satın almasıyla paralel olduğunu belirtti. Bu yatırım, TONcoin’e olan güvenin arttığını gösteriyor.

Toncoin Fiyatı Hareketi Ne Gösteriyor?

Toncoin yatırımcılarının% 95’i kar görüyor. Yakın gelecekte kayda değer bir kâr elde edilmezse, bu yatırımcıların yeni zirvelere ulaşmayı hedeflediklerini gösteriyor. Benzer modeller, fiyatı iki katına çıkmadan önce %95 kâr seviyesinde kalan FLOKI Token’da da gözlemlenmiştir.

Ancak, satış baskısı olasılığını göz önünde bulundurmak akıllıca olacaktır. 37’lik bir fiyat artışı dikkatli olmayı gerektiriyor. Dört saatlik grafiğin analizi, fiyat hareketinde kısa vadeli bir yükseliş eğilimi olduğunu gösteriyor.

toncoin fiyatı ne gösteriyor?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geçmiş verilere baktığımızda, Toncoin 2,6 dolar ve 2,38 dolar seviyeleri civarında destek almıştır. Potansiyel bir satış durumunda fiyatlar bu seviyelere kadar gerileyebilir. Bununla birlikte, mevcut ivme devam ederse, 4 doların üzerinde kapanış potansiyel olarak 5.8 dolar seviyesine doğru yeni bir yukarı doğru hareketi tetikleyebilir.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?