Eylül 18, 2023

Toncoin Fiyat Analizi: Son Zamanların Her Şeye Rağmen Yükselen Altcoin’i Ralliye Devam Edecek Mi?


Toncoin fiyatı Bitcoin’den daha iyi performans gösterdi. Son birkaç gün içinde %40’ın üzerinde artış gösterdi. TON şimdi kazançlarını konsolide ediyor ve 2,50 doların üzerinde başka bir artışa başlaması mümkün.

Toncoin

Toncoin Fiyatı Güçlü Yükseliş Trendini Sürdürüyor

Toncoin fiyatında, ABD Doları karşısında olası bir düzeltme ihtimali mevcuttu. TON, 1,80 dolar desteğinin altında düzeltme yaptı. Ancak boğalar 1,55 dolar desteğinin yakınında aktifti.

Düşük bir seviye 1,567 dolar civarında oluştu ve yakın zamanda yeni bir ralli başlattı. Dahası günlük grafikte direnci 1,80 dolar olan bir yükseliş bayrağının üzerine çıktı. Güçlü yükseliş hareketleri, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini geride bırakarak 2,00 dolar seviyesinin üzerine çıktı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere daha da önemlisi, Toncoin Solana’nın piyasa değerini aşarak 9. sıraya yükseldi.

Altcoin 3,00 dolar seviyesine doğru yükseldi. En yüksek seviye 3,02 dolarda oluştu. Son zamanlarda bir geri çekilme yaşandı. Fiyat, 1,567 dolarlık düşük salınımdan 3,022 dolarlık yüksek seviyeye kadar olan yukarı yönlü hareketin% 23,6 Fib geri çekilme seviyesinin altında düzeltildi.

Boğalar şimdi 2,30 dolarlık destek bölgesini koruyor. Bu, 1,567 dolarlık düşük dalgalanmadan 3,022 dolarlık yüksek seviyeye kadar olan yukarı doğru hareketin % 50 Fib geri çekilme seviyesine yakın.

Yeni bir artış olursa, Toncoin’in 2,50 dolar seviyesine yakın bir dirençle karşılaşması mümkün. Bir sonraki ana direncün 2,68 dolar olması mümkün. Boğalar fiyatı 2,68 dolar direncinin üzerine çıkarırsa, 3,00 dolara doğru bir hareket olması muhtemel. Daha fazla kazancın, 3,20 dolarlık bir test için hız kazandırması mümkün.

Aşağı Yönlü Düzeltme mi?

Tersine, TON’un 2,30 dolar desteğinin altında daha da düşmesi de mümkün. 2,30 doların altındaki ilk büyük destek 2,12 dolar seviyesine yakın. Bir sonraki destek 2,00 dolar seviyesine yakındır ve bunun altında fiyat belki de 1,55 dolar veya 50 günlük basit hareketli ortalamada (mavi) önemli desteği test edebilir.

Daha fazla kayıbın, fiyatın önümüzdeki haftalarda 1,20 dolar seviyesini test edebileceği 1,32 dolar seviyesinin test edilmesine zemin hazırlaması muhtemel.

Toncoin 2,30 doların ve 50 günlük basit hareketli ortalamanın (mavi) üzerinde iyi bir performans sergiliyor. TON, 2,30 doların üzerinde kalırsa başka bir artışa başlaması mümkün. Tersine, 2,00 dolar desteğine doğru uzun bir düşüşün olması da muhtemel.

Kaynak : coinchapter

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?