Kasım 1, 2022

Ekim Ayında Yüz Milyonlarca Token Yakıldı: Yükseliş Yolda mı?


Shiba Inu (SHIB) topluluğu yakımlarına Ekim ayında da devam etti. Gelen verilere göre Ekim ayı boyunca 881,73 milyon SHIB yakımı yaptı. İşte dikkat çeken detaylar.

shibburn.com kısa süre önce Shiba Inu topluluğunun Ekim ayında 881.736.643 büyük bir SHIB’i yok etmek için 176 işlem yaptığını bildirdi.

“SHIB Super Store” ve “1Cent token” toplulukları Ekim ayındaki yakımlara büyük katkı sağladı.

SHIB Super Store 190.01 Milyon Yakım Yaptı

Shiba Inu (SHIB) yakımı

Super Store, Ekim ayında beş haftalık ‘yakma özelliği’ düzenledi ve 190.016.768 SHIB yaktı. 31 Ekim’de, Super Store, önemli bir işlemde “yakım” adreslerine 32.584.181 SHIB gönderdi. Öte yandan, 1Cent Ekim ayında 5 ayrı işlemle 89.080.603 SHIB yaktı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzer eShibburn.com Aylık SHIB Burn rakamının yanı sıra son 24 saatteki yakım miktarını da paylaştı. Nitekim 2 ayrı işlemde toplam 23.232.755 token yakıldığını bildirdi.

Shiba Inu, yaklaşan boğa koşusuna hazırlanıyor. Yakımların hız kazanması popülerliği de arttırdı. Farklı firmalar ve ödeme çözümleri de bu popülerliğe istinaden ödeme seçenekleri arasında SHIB’i aktif etti.

Son zamanlarda, iki yenilikçi tüketici emlak markası Pacaso ve Condos.com, BitPay aracılığıyla on dört diğer kripto para birimiyle birlikte Shiba Inu ödemelerini kabul etmeye başladı.

Balinaların Shiba Inu’ya olan ilgisi de Shiba Inu cephesindeki gelişmeler ardından yeniden canlandı. En büyük ETH Balinaları, son birkaç günde tek seferde trilyonlarca Shiba Inu satın aldı.

WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre, SHIB, en büyük 1000 ETH Balinası arasında dolar değerine göre en yüksek tutma pozisyonu konumunda. Sonuç olarak ilk 1000 Balina, cüzdanlarında toplu olarak 103.392,245 token (103.39 milyon dolar) değerinde token’a sahip.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?