Eylül 29, 2023

Three Arrows Capital Kurucusu Su Zhu’nun Kripto Varlıkları Belli Oldu


Three Arrows Capital kripto hedge fonunun kurucu ortağı Su Zhu, yetkililerle “işbirliği yapmadığı” gerekçesiyle 29 Eylül’de Singapur’da tutuklandı. Zhu’nun kripto para cüzdanı ise topluluk tarafından büyük bir merakla takip ediliyor.

three-arrows-capital-kurucu-ortagi-su-zhu-singapurda-yakalandi

Three Arrows Capital, Su Zhu ile yakın ilişkisi olduğu bildirilen Do Kwon’un projesine hedge fonun yüksek oranda maruz kalması nedeniyle günümüzde Terra Classic olarak bilinen Terra ağının çöküşünden etkilenen en büyük şirketlerden biriydi.

Akrham araştırmacılarına göre, Su Zhu’ya ait harmanlanmış bilinen adreslere göre en büyük varlıklar 107.200 değerinde 64.094 stETH token. İkinci en büyük varlık ise 22.130 dolar değerinde 13.238 ETH. Diğer varlıklar 50 doların altındaki değeriyle dikkate değer olarak görülmüyor.

Dahası, tutuklanmasına rağmen Zhu’nun bilinen adresleri, Friend Tech’in bilinen cüzdanlarından son birkaç saat içinde ETH cinsinden yaklaşık 50 dolar tutarında açıklanmayan birden fazla işlem alıyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?