Ocak 30, 2020

Thomas Lee’den Güncel Bitcoin Yorumu Geldi


Bağımsız araştırma kurumu Fundstrat Global Advisors’ın Kurucu Ortağı ve Araştırma Başkanı Thomas Lee’ye göre, Bitcoin’in en son fiyat hareketine ilişkin teknik analizi, Bitcoin’in “boğa piyasasına yeniden girdiğini” gösteriyor.

23 Ocak’ta Lee, CNBC’nin bir şovu “Fast Money” de konuk olarak yer alırken, “2020 Bitcoin için Harika Olmalı” diye tahmin etti ve nedenini açıkladı.

Hisse senedi, tahvil ve kripto piyasaları hakkında görüşlerini bildirmek için Lee Fast Money’e konuk oldu. Şovun ev sahibi CNBC haber spikeri Brian Sullivan, Bitcoin’in hala yükselişte olup olmadığını sordu.

Evet, 2020 Bitcoin için harika olmalı çünkü bir numarada yarılanma var – madenci ödüllerinin yarıya indirilmesi – bu iyi bir arz değişikliği. Geçen yıl Beyaz Saray, Bitcoin rallisini muhalefetliğiyle öldürdü, ancak başkanlık seçimi döngüsü devam ederken, Bitcoin manşetlerde olmayacak ve bu Bitcoin için yükselişe geçmek demek. Sonra Orta Doğu’daki jeopolitik gerilimler var ve bunların kripto para için iyi olduğunu düşünüyorum … Müşterilerimize çok daha fazla ilgi gösteriyoruz.”

Dün (29 Ocak) Lee, 27 Ocak’ta 200 günlük hareketli ortalamasını geçen Bitcoin’in “olumlu bir kilometre taşı” olarak görülmesi gerektiğini söyledi. 2020’nin Bitcoin için “harika bir yıl” olması gerektiği inancını güçlendirdi.

Lee, Bitcoin fiyatı 200 günlük hareketli ortalamanın üstüne çıktığında, “kazanma oranının” (önümüzdeki altı ay içinde)% 80’e yükseldiğini söyledi. Bitcoin’in boğa pazarına “yeniden girdiği” anlamına geldiğini açıkladı:

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Furkan Bozkurt hakkında :

İstanbul Bilgi üniversitesi öğrencisiyim. Önceleri merak ederek başladığım kripto para ve finans konularını hala severek takip ediyorum. Bu alanda elde ettiğim bilgileri ve yaptığım çalışmaları paylaşmaktan keyif duyuyorum. Yaptığım detaylı piyasa analizlerini twitter hesabımdan paylaşıyorum. Beni takip ederek piyasayı daha yakından izleyebilirsiniz.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?