Theta Network (THETA) Chainlink’i Geride Bırakarak İlk 10’a Girdi!

Theta Network (THETA) piyasa değerine göre, Chainlink (LINK) token’ının önüne geçerek bugün manşetlerde yer aldı. THETA, bir yılda yüzde 17.576 oranında göz kamaştırıcı bir artış yaşadı.

23 Mart 2021’de THETA, büyük hacimli segmentte en çok kazanan coin’ler arasında yer alıyor. 30 gün içinde fiyatı yüzde 200’den fazla değer kazandı ve şu anda 11.36 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son günlerde yatırımcılar, video yayınları için kaynak paylaşımı altyapısı sunan ve ağa verilen destek üzerinden ödül sunan merkeziyetsiz Theta protokolüne büyük ilgi gösterdi.  Tahmin edileceği üzere Theta token’ı da ağın yerel token’ı. THETA token yayıncılara bağış yapmak, premium içeriğin kilidini açmak ve benzersiz hediyeler aktarmak için kullanılabilir. Theta Network (THETA), 2018’deki başlangıcından bu yana, topluluk odaklı büyük bir altyapı oluşturmayı başardı.

Şimdi, Theta Network, ağ tasarımı için son derece önemli başka bir olayın eşiğinde. Nisan 2021’den itibaren TFUEL token’ları stake etme için uygun hale gelecek. Bu sürece katılmak isteyen bir kullanıcının Edge Node yazılımını çalıştırması gerekiyor.

Theta Fuel Token (TFUEL) da iki saat önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,53 dolar’a ulaştı. Son 30 günde fiyatı yüzde 447 arttı. THETA muhteşem rallisinde yüzde 6.8 daha değer kazanırsa, piyasa değeriyle şu anda sekizinci sırada yer alan Litecoin’in (LTC) önüne geçebilir.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.