Nisan 12, 2021

The Simpsons’ların Son Bölümünden Dikkat Çeken Bitcoin Tahmini

Geleceğe dair tutarlı tahminleriyle tanınan The Simpsons çizgi dizisi, tarihin en uzun soluklu TV şovu olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü çizgi dizi “The Simpsons”ın yayımlanan en yeni bölümü olan 32. sezonunun 18. bölümü “Burger Kings”de, sonsuz fiyata sahip en büyük kripto para birimine yer verildi.

Yukarıda Bitcoin için dikkat çeken bir fiyatlandırma yapıldığı görülebilir. Bunun haricinde bir trilyon ekleyen ve ardından hemen iki trilyon kaybeden GameStop (GME) hissesi de yer alıyor ve bu da GME’nin muazzam volatilitesine dikkat çekiyor.

11 Nisan’da Fox’ta yayınlanan son bölümü, Mr. Burns’ün çok fazla hamburger yemesi ve kendini ölümün eşiğinde bulmasıyla başlıyor. Daha sonra egzotik bitkilerden yapılan hamburgerleri satma fikrini ortaya çıkarıyor. Devamında yeni şirketi X-Cell-Ent Burge, reklam filmleri çekmek için Homer Simpson’ı işe alıyor. Bu arada Marge, kocasına yeni bir pantolon almak için şirketin hisseleri ve diğer hisseler hakkında spekülasyon yapıyor. Sonrasında ise “burger savaşlarının” ortasında Mr Burns hamburgerlerini Amazon yağmur ormanlarında yetişen nesli tükenmekte olan bitkilerden yaptığı için ifşa oluyor. Marge ise, para kaybetmeden önce hisselerini satmaya başlıyor.

Geleceğe Dair İpucu Var Mı?

Kripto paralar ve blockchain geçen Şubat ayında da “The Simpsons” da yer almıştı. Bitcoin’in sonsuzluğa çıkabileceği fikri ise kripto para topluluğunda ilk kez ortaya atılmadı. “The Simpsons” yazarlarının geleceği öngörme eğilimine sahip olduğu da biliniyor. Donald Trump başkanlığından Yunanistan mali krizine kadar, sinir bozucu derecede ileri görüşlü tahminlere sahipler.

Efsanevi dizinin önümüzdeki yıllarda daha tutarlı tahminlerde bulunma ihtimali oldukça yüksek görülüyor.

Kaynak : U Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?