The Sandbox (SAND) Fiyat Analizi: Fiyatta Büyük Bir Hareketlenme Yakın!

0

The Sandbox (SAND) token rallisi şu anda 8,5 dolarlık yeni tüm zamanların en yüksek seviyesinden reddedildikten sonra küçük bir düzeltmeden geçiyor. SAND fiyatı hala 8,5 dolar ve 5,7 dolar seviyelerinde git-geller yaşıyor ve bu nedenle kripto tüccarları, fiyatın daha sonraki seyrini belirleyebilecek daha iyi bir sinyal beklemeye devam etmeli.

Önemli teknik noktalar:

  • SAND, 4 saatlik zaman çerçevesi grafiğinde simetrik bir üçgen modeli gösteriyor.
  • SAND token ayıları, fiyatı 50 EMA’nın çok önemli desteğinin altına düşürdü.
  • SAND tokenindeki gün içi işlem hacmi, %6,71’lik bir düşüşe işaret eden 46.4 milyon dolar seviyesinde.

SAND/USD, 28 Kasım’da, bir boğa yutan ‘mum gösterdi’ ve bir toparlanma aşamasına girmeye çalıştı. Ancak tokendaki yoğun satış baskısı fiyatı anında reddetti. Bu tokenın mevcut fiyatı, %6,12 bir günde iç kayıpla 6,28 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca; fiyat, bu küçük gerilemede aldığı ilk desteğin üzerinde hareket ediyor ve sağlam bir yükseliş trendini koruyor. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (61) yükseliş hissini desteklemektedir.

SAND/USD Fiyat Analizi: 4 Saatlik Zaman Çerçevesi

Bu daha dar zaman dilimi grafiği, SAND fiyatının simetrik bir üçgen modelinde gidip-geldiğini gösteriyor. Bu fiyat modeli, trend çizgilerinden herhangi birinden uygun bir kopuş sağladığında fiyatta güçlü bir yönlü hareket sağlar.

Ancak, tokendeki yoğun satış baskısı, token fiyatını daha önce güçlü dinamik destek sağlayan 50 EMA çizgisinin altına düşürdü. Ayrıca, MACD göstergesi MACD’yi gösterir ve sinyal çizgisi yakın zamanda nötr bölgenin (0.00) altına düşerek bu token için düşüş momentumunu gösterdi.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın