Eylül 2, 2019

Tether Petrol ve Altın’a Dayalı Kripto Para Çıkartmayı Düşünüyor

Sabit kripto para olan Tether’in ana şirketi Bitfinex’in hissedarlarından Zhao Dong’un açıklamalarına göre, Tether; altın, ham petrol, kauçuk vb. emtialarla desteklenen farklı kripto paraları piyasaya ihraç etmeyi planlıyor.

Bu konu hakkında geçtiğimiz günlerde Bitkan’a verdiği özel röportajda bahseden Dong, bu planın ne zaman gerçekleşeceği hakkında detaylı bir bilgi vermedi.

Tether şu anda yalnızca ABD Doları’na ba bağlı USDT ve EURO kuruna bağlı EURT adlı sabit kripto paraları bizlere sunuyor.

Fakat Tether geçtiğimiz ay “CNHT” olarak adlandırılan Offshore Yuan’a bağlı yeni bir kripto para yayınlamak için çalıştığı belirtilmişti. Bu kripto paranın yakın zamanda piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Tether’ın Japon Yeni’ne bağlı bir başka kripto para daha için çalışma yaptığı biliyor ancak ne zaman piyasada olacağı hakkında pek bir detaylı bir bilgi bulunmuyor.

 

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?