Eylül 13, 2022

Terra’nın Yükselişi Bu Meme Coin için Umutları Arttırdı!

Terra (LUNA) ve Terra Classic (LUNC), Ağustos ayının en düşük seviyelerinden %400 – 600 arasında bir yükseliş kaydederek yatırımcıların ilgisini tekrar çekmeye çalıştı. Önde gelen kripto paralar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve Chainlink (LINK) dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri hala Ağustos ayının en yüksek seviyesinden daha düşük bir fiyattan işlem görüyor. Peki Terra ve Terra Classic’in ortak bir noktası, Floki Inu’ya (FLOKI) dikkat etmeye başlamak için neden bir destek sunuyor?

Floki Inu ile Ortak Nokta Ne?

Hem Terra hem de Terra Classic’in, olumsuz makroekonomik koşullara sahip uzun bir ayı piyasası sırasında kaydettiği büyük ralli, temel unsurlardan çok daha fazlasıydı. Bunun yerine, her iki token’ın da güçlü bir topluluğa sahip olması ve Floki gibi topluluk token’larının bu ayı piyasasında büyük kazananlar olabileceği yorumu yapılabilir.

Hem Terra Classic (LUNC) hem de Terra’nın (LUNA) sert yükselişinin nedeni, tamamen topluluk tarafından desteklenmeleridir. Bu, işleri aşırı basitleştirmek gibi görünse de, aslında işler biraz daha karmaşık.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Terra Classic kısa süre önce bir katalizör görevi gören bir yanma mekanizmasını tanıtan bir öneriyi başarılı bir şekilde oylamıştı. Öte yandan Terra (LUNA) böyle bir öneri veya katalizöre sahip değildi ancak yine de en düşük seviyelerinden %400 yükseldi.

Pek çok proje, bu ayı piyasasında önemli gelişmeler duyurdu ancak istediği etkiyi göremedi. Ancak bu durum topluluk destekli token’lar için değişebilir.

Uzun vadeli potansiyele sahip topluluk belirteçleriyle ilgilenen kripto para meraklıları, özellikle Floki’ye (FLOKI) dikkat etmelidir.

Terra ve Terra Classic gibi Floki, Twitter’da Elon Musk’tan ilham alan kripto para birimini neredeyse her gün trend haline getirme konusunda güçlü bir geçmişe sahip ve güçlü bir topluluk desteği alıyor. Öte yandan proje tamamen topluluğa da dayanmıyor ve güçlü bir yol haritasına da sahip.

FLOKI’nin sahip olduğu önemli bir katalizör, FlokiFi Locker protokolünün bu ay ana ağda piyasaya sürülmesi oldu. Floki, ana ağda lansmanından önce protokol için bir düzineden fazla farklı ortaklık duyurdu ve protokolün ana ağ lansmanından sonra daha fazlasının duyurulması bekleniyor.

LUNC teklifine benzer bir şekilde, Floki’nin FlokiFi Locker protokolü, protokoldeki her işlemden alınan ücretlerin %25’ini kullanarak FLOKI token’ın geri alımını ve yakılmasını otomatik olarak gerçekleştiren bir işlemsel geri alım ve yakma özelliğine sahiptir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?