Ekim 4, 2023

Terra Luna Classic Topluluğu Ktirik Teklifi Oyladı: LUNC için Sırada Ne Var?


ClayBro YouTube kanalının sunucusu Clay, yakın tarihli bir videoda 130.000 dolarlık bir harcama teklifinin Terra Luna Classic topluluğu tarafından büyük ölçüde reddedildiğini söyledi. Teklif, bu ay topluluk tarafından kararlaştırılan diğer tekliflerin büyüyen bir listesine ekleniyor.

Özellikle 130.000 dolarlık harcama önerisi, önümüzdeki çeyrek için Terra blok zincirini geliştirmek içindir. Fonlar öncelikle blok zincirinin altyapısını geliştirmeye gidecektir. Ayrıca, fondan düğümlere aylık 10.000 dolar ödeme yapılacaktır.

Teklife ilişkin oylama 4 Ekim’de sona erecek. Ancak, %50’den fazlası teklife karşı oy kullanırken, %22,5’i destek verdi. Ayrıca, %26’sı çekimser oy kullanırken, %0,06’sı teklifi veto etti. Clay’e göre, teklifin geçmesi için 200 milyar Terra oyuna daha ihtiyaç var.

Bu arada, Terra Luna Classic topluluğu blok zincirini çevreleyen diğer önerileri de oyluyor. Özellikle, zincir dışı yakımlar için coin cüzdanlarını whitelist’e alma önerisini. Ayrıca teklif, aldıkları borsa hacmine bağlı olarak yakılan LUNC ve USTC işlemlerine %0,5 oranında ek bir ücret uygulanmasını da içeriyor.

Videoya göre Clay, Terra Luna’nın biraz büyüme görmek için token yakması gerektiğini söyledi. Öneri şu ana kadar %99,84 evet oyu alarak halktan destek gördü. 0,05’i karşı oy kullanırken, %0,12’si çekimser kaldı. Teklife ilişkin oylama 7 Ekim’de sona erecek.

Borsalardaki LUNC işlem çiftlerine bir yanma seçeneği eklemeye yönelik bir başka teklif de başarısız oldu. 48’i karşı oy kullanırken, %0,55’lik marjinal bir kesim destek oyu verdi. 51’i ise çekimser kalmayı tercih etti.

Benzer şekilde, topluluk blockchain geliştiricileri için aylık 45.000 dolar maaş önerisini de reddetti. Clay, geliştirici ekibinin blok zinciri üzerindeki çalışmalarının derinliğini kabul ederken, topluluğun şu anda 45 bin dolarlık maaşı karşılayamayacağını söyledi.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?