Mart 22, 2024

Terra Classic’ten Yeni Hamle: Cardano ve Bu Meme Coin’i Geride Bırakarak Gücünü Bir Kez Daha Kanıtladı!

Cosmos blockchain keşif platformu ATOMScan’e göre, Terra Classic (LUNC) ekosistemi, LUNC ve USTC‘yi içeren cüzdanların sayısının 5,5 milyonu aşmasıyla sahiplerinde kayda değer bir artış görmektedir.

Bu sayı, Cardano ve Shiba Inu gibi daha önce tanınmış kripto para birimlerinin toplam cüzdan sayısını aşmaktadır. Bu kilometre taşı, Mayıs 2022’deki çöküşünün ardından projenin yeniden canlanmasına dayalı olan Terra Classic topluluğunun devam eden gücünü vurgulamaktadır.

Büyük kripto para borsalarının başında Binance olmak üzere destek sağlaması, LUNC ve USTC sahiplerinin sayısının artmasında önemli bir faktör olarak görünmektedir. Özellikle Binance’in devam eden LUNC yakma kampanyası oldukça etkili oldu ve borsa şimdiye kadar 40 milyardan fazla tokenı yakmış durumda.

Son zamanlarda LUNC spot ve vadeli işlem çiftlerini listeleyen WEEX gibi platformların benzer adımları, token arzının azaltılmasına ve bu kripto paraların potansiyel olarak değer kazanmasına katkıda bulunuyor.

Yükseliş İyimserliği Artırırken Fiyatlar Yukarı Yönlü Hareket Gösteriyor

Artan cüzdan aktivitesi, her iki Terra Classic varlığı için de olumlu bir fiyat eğilimiyle aynı zamana denk geldi. CoinGecko’dan alınan verilere göre, LUNC son 24 saat içinde %1,61 artarak 0,000123 dolar seviyesinde önemli bir destek buldu. Benzer şekilde, USTC de geçtiğimiz gün içinde %2,78 artış gösterdi.

Hem LUNC hem de USTC için işlem hacimleri son 24 saat içinde azalmış olsa da, vadeli açık faiz ve 1000LUNC rakamları hafif bir artış göstermiştir. Olumlu piyasa hareketleri kısmen Terra Classic’in yaklaşan v2.4.2 güncellemesi etrafında oluşan heyecana bağlanabilir.

Terra Classic’in ağının büyümesi, kripto dünyasındaki benzersiz konumunun altını çiziyor. Aksiliklere rağmen topluluk, projenin uzun vadeli beklentileri için umudu besleyen sarsılmaz bir destek sergiliyor.

Borsaların ve geliştiricilerin girişimleriyle bir araya gelen bu adanmış sahip tabanı, gelecekte önemli bir fiyat toparlanması potansiyelinin bir olasılık olmaya devam ettiğini göstermektedir. Kripto para piyasası değişken.

Tüm yatırımlarda olduğu gibi, doğal bir risk vardır. LUNC, USTC veya herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce riskleri iyice araştırmak ve anlamak çok önemlidir.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?