Terra Classic Topluluğu Kritik Teklifi Resmen Onaylandı: İşte Altcoin’in Fiyat Hareketi!


Terra Classic (LUNC) topluluğu, USTC’nin tüm basım ve yeniden basım işlemlerinin durdurulmasına yönelik bir teklifi resmen onayladı.

Topluluk, USTC stablecoin’in 1 dolara sabitlenmesini sağlamak ve LUNC’ı yeniden canlandırmak için çaba gösteriyor. Öte yandan, teklif, kripto para borsası Binance gibi kurumlara USTC’nin basılması ve yeniden basılmasının sona erdiğini kabul ederek USTC’yi yakma sürecini başlatma fırsatı sunuyor. 11784 sayılı “USTC’nin Basımını ve Yeniden Basımını Durdurma” önerisi topluluk tarafından onaylandı. Eğer Binance USTC’yi yakmayı kabul ederse, Terra Luna Classic topluluğunun USTC’yi 1 dolara yeniden basmasına yardımcı olacak.

Buna karşılık, LUNC’un fiyatı yükseldi. Dijital varlık şu anda 22 Eylül’deki kazançlarda kripto pazarındaki ilk 100 dijital varlığa liderlik ediyor. Lunc gün içinde %7,77 artış gösterdi. Haberin ardından 24 saatten kısa bir süre içinde piyasa değerine 30 milyon dolar ekledi.

Özellikle Zilliqa ve ApeCoin, son 24 saat içinde en iyi 100 kripto para birimi arasında. Sırasıyla %6,19 ve %2 kazançla ikinci ve üçüncü sırada yer alıyor.

LUNC şu anda 0,00006124 dolardan işlem görerek dalgalar yaratıyor. Bu, gün için %7,38’lik etkileyici bir kazanç olduğunu gösteriyor. Dahası geçtiğimiz hafta boyunca %5,74’lük kayda değer bir artışı temsil ediyor. Ek olarak, LUNC’un şu anda 200 günlük basit hareketli ortalamasının altında işlem gördüğünü belirtmek gerekir. Bunun da potansiyel fiyat zayıflığının bir işareti olması mümkün.

Son dönemdeki performansına daha yakından bakıldığında, LUNC’un son 30 günde yalnızca 12 pozitif işlem günü geçirdiği ve bunun da zaman diliminin %40’ını oluşturduğu görülüyor.

Token, geçtiğimiz yıl fiyatında -%78’lik önemli bir düşüşle önemli bir gerileme yaşadı. En iyi 100 kripto para ile karşılaştırıldığında, altcoin sıkı bir rekabetle karşı karşıya kalmıştır. Çünkü bunların %96’sı bir yıl boyunca kendisinden daha iyi performans göstermiştir.

Koinfinanass.com olarak bildirdiğimiz üzere güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Finbold

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?