Şubat 19, 2024

Terra Classic Topluluğundan Kritik Teklif Oylaması: İşte Teklifin Detayları Ve Fiyatın Tepkisi!


Geçen yıl Eylül ayında asgari depozito miktarının 1 milyon LUNC’tan 5 milyon LUNC’a yükseltilmesine rağmen, Terra Classic topluluğu spam teklifleri devam ettiği için asgari depozitonun değiştirilmesiyle ilgili başka bir teklifi oyladı.

Terra Classic Minimum İlk Para Yatırma Miktarını 1 milyon LUNC’a Ayarlıyor

Teklif 12071, “Minimum İlk Para Yatırma Miktarını 1M LUNC Olarak Belirleyin” başlığı altında İstasyon cüzdanında oylamaya sunuldu. Son zamanlarda artan spam teklifleri ve düşük kaliteli öneriler, bu değişikliğin gerekli olduğunu vurguluyor. Amacı, para yatırma aşamasında dahi bu tür tekliflerin görünmesini engellemektir.

Bu değişiklik, yönetim teklifleri için minimum ilk depozito oranını %20’ye yükseltecek. Halihazırda 5 milyon LUNC olan minimum depozito miktarı, artık 1 milyon LUNC’e eşit olacak. Yani, bir teklifin yönetişim oylama aşamasına geçebilmesi için başlangıçta gereken depozito miktarı 1 milyon LUNC olacak ve teklifin kabul edilmesi için toplam 5 milyon LUNC depozito alması gerekecek.

Şu ana kadar, teklif %98’in üzerinde “Evet” oyu alırken, %1 oranında “Hayır” oyu aldı. Ayrıca, bazı katılımcılar çekimser kaldı. 18 onaylayıcıdan oluşan topluluk, teklife şimdiye kadar tamamen destek verdi. Ancak, bazı Terra Luna Classic üyeleri, bu miktarın hala yetersiz olduğu görüşünde.

LUNC fiyatı, geçen hafta %15’lik bir artışın ardından son 24 saatte %1 oranında yükseldi. Şu anda 0,000129 dolar civarında işlem görüyor. En düşük ve en yüksek fiyatlar sırasıyla 0,000127 dolar ve 0,000135 dolar olarak kaydedildi. Ancak, işlem hacmi son 24 saatte %24 oranında azaldı. CoinGape analizine göre, LUNC fiyatının yakında 0,0002 dolara ulaşmasının beş nedeni mevcut.

Diğer yandan, USTC fiyatı son 24 saatte %5’ten fazla bir artışla 0,0329 dolardan işlem görüyor. En yüksek ve en düşük fiyatlar sırasıyla 0,0313 dolar ve 0,0351 dolar olarak belirlendi. İşlem hacmi ise son 24 saatte %130 oranında arttı. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere USTC, bir hafta içinde %28’lik bir yükseliş kaydetti.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?