Eylül 9, 2023

Terra Classic Topluluğundan Bir Kritik Oylama Daha: LUNC ve LUNA Fiyatı Tersine Dönebilir!


Terra Classic şu anda çeşitli teklifleri oyluyor. Ancak bazıları son aylarda LUNC fiyatlarındaki düşüşün ardından “spam” tekliflerin önemli ölçüde arttığını düşünüyor. Minimum depozito miktarının 1 milyon LUNC’den 5 milyon LUNC’ye çıkarılması için yeni bir teklif oylamaya sunuldu. Yükseltme öncesinde fiyatların yukarı yönlü ivme kazanması mümkün.

Spam Tekliflerle Mücadele için Terra Classic Topluluk Girişimi

11780 sayılı “Asgari depozito miktarını 5 milyon LUNC’a çıkararak spam tekliflerle mücadele girişimi” başlıklı önerge oylamaya sunuldu. Asgari depozito miktarını 1 milyon LUNC’dan 5 milyon LUNC’a çıkarmayı ve dolandırıcılık tekliflerinin depozito aşamasını geçmesini zorlaştırmayı amaçlamaktadır. Bu, Terra Luna Classic topluluğu tarafından oylamaya sunulan “spam” ve ilgisiz tekliflerle mücadeleye yardımcı olacaktır.

Doğrulayıcılar, 1 milyon LUNC’un artık bu istenmeyen teklifleri caydırmak için yeterli olmadığı konusunda hemfikir. Topluluğa ait Station cüzdanı için görevlendirilen geliştirici grubu Hexxagon, spam tekliflerdeki artışa dikkat çekti.

Şu ana kadar teklif %34 “Evet” ve %64 “Hayır” oylarının yanı sıra %2 “Veto ile Hayır” oyu aldı. Aralarında Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu’nun da bulunduğu dokuz onaylayıcı öneriyi destekliyor. Ancak JESUSisLORD, “5 katlık bir artışla normal topluluk üyelerinin kendi tekliflerini sunabilmeleri üzerindeki olumsuz etkinin çok büyük olduğunu” söyleyerek teklife karşı çıkıyor.

Bu arada, L1 Terra Classic Görev Gücü v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için hazırlanıyor. Geri sayıma göre, yükseltmenin 12 Eylül’de 9.57 UTC’de yapılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca USTC Quant ekibi, Geri Alım Raporunu paylaşmak için merkezi borsaya ulaştı. Bununla birlikte USTC’yi yeniden regüle etme hedefiyle ilerliyor.

LUNC ve LUNA Güç Gösteriyor

LUNC ve LUNA, topluluk tarafından kabul edilen önemli teklifler nedeniyle son zamanlarda işlem hacimlerinde büyük bir artışa tanık oldu. TFL liderliğindeki LUNA bir haftada %5’ten fazla artış gösterdi. LUNC de L1TF geliştirici ekibinin çekirdek yükseltmesi öncesinde yukarı yönlü ivme kaydetti.

LUNC fiyatı 0.000061 dolar seviyesinde işlem görüyor. Öte yandan son 24 saatte yatay bir seyir izledi. Bu arada, LUNA fiyatı son 24 saatte önceki kazançlarını kaybederek 0,41 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?