Ağustos 31, 2023

Terra Classic Topluluğundan Ekosistem için Dev Teklif: İşte Detaylar!


Terra Classic topluluğu, ekosisteme merkezi olmayan bir banka kartı sunmak için yeni bir öneriyi oylamaya başladı. Yeni bir doğrulayıcı, faydayı ve yakımları artırmak için LUNC odaklı bir banka kartı üzerinde çalışmak için bir fikir ortaya attı.

11750 numaralı teklif “LUNA Classic Merkezi Olmayan Banka Kartı” Station cüzdanında oylamaya sunuldu. Teklife göre, bir onaylayıcı Terra Classic ekosistemine merkezi olmayan bir banka kartı tanıtmak istiyor.

Bir banka kartı, kullanıcıların süpermarketlerde, kafelerde ve daha fazlasında para harcamasına olanak tanıyacak olsa da, teklifte doğrulayıcının LUNC için bir banka kartı üzerinde nasıl çalışacağına dair ayrıntılar bulunmuyor.

Bu yeni doğrulayıcının önerisi, “Güvenli LUNA Doğrulayıcı “nın LUNA Classic topluluğuna en güvenli LUNA doğrulayıcılarını tanıtmak ve yardımcı olmak için kendi fonlarını kullanabilmesidir. EVET oyu vererek, daha fazla yeni doğrulayıcıya yatırım yapacak ve teşvik edeceğiz, böylece topluluğun deneyimini geliştireceğiz.

Banka kartı fikri yeni yatırım çekebilir ve on-chain işlemlerin artmasına yardımcı olabilir. Topluluk, zincire faydayı geri getirecek bir ürün gibi bir şey arıyor olacak.

Şu ana kadar teklif %96,33 “Evet” ve %3,67 “Hayır” oyu aldı. İlk yönetişim oylamasında, Garuda Universe ve Coinpayu gibi doğrulayıcılar öneriyi destekledi. Doğrulayıcı anonim kaldığı için topluluk teklif hakkında fazla ayrıntıya sahip değil.

Bu arada, Terra Luna Classic geliştiricisi L1 Terra Classic Task Force (L1TF) v2.2.0 çekirdek yükseltmesi için hazırlıklarını tamamladı. Cosmos SDK yükseltmesi, tendermint’in CometBFT’ye geçişi, IBC-go’nun v6’ya geçişi ve wasmd’yi güncelliyor. Teklif yakında yönetişim oylamasına sunulacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?