Eylül 8, 2023

Terra Classic Topluluğu Yeni Bir Teklifi Oylamaya Sundu: İşte Kritik Teklifin Detayları!


Terra Classic topluluğu şu anda USTC’nin tüm basım ve yeniden basımının durdurulmasına yönelik bir teklifi oyluyor. Topluluk USTC stabilcoin’i 1 dolara geri döndürmek ve LUNC’u canlandırmak isterken, teklif kripto borsası Binance gibi kuruluşların USTC basımının ve yeniden basımının sona erdiğini öğrenerek USTC’yi yakmaya başlamasına kapı açıyor.

Terra Classic USTC Basımını ve Yeniden Basımını Sona Erdirme Önerisi

Teklif 11776 “USTC’nin Basımını ve Yeniden Basımını Durdur” Station’da oylamaya sunuldu. Terra Classic topluluğunun onayı olmadan USTC’nin tüm basımını ve yeniden basımını durdurmayı amaçlamaktadır. Ancak Terra Luna Classic topluluğundan bazıları, teklifin Commonwealth forumunda düzgün bir şekilde tartışılmadan sunulduğunu iddia ediyor.

Teklif ayrıca xUST’ın USTC basımına dönüştürülmesi gibi boşlukları da durdurarak topluluğu ve USTC’nin yakılmasına katılan dış yatırımcıları koruyor. Bu arada, Algo Quant ekibi USTC’yi yeniden 1 dolara sabitlemek ve USTC’yi yakarak arzı azaltmak için çalışıyor.

Şimdiye kadar, öneri %85 “Evet” ve %15 “Hayır” oyu aldı. Bu da topluluğun öneriyi desteklediğini gösteriyor.

Ayrıca, öneri kabul edilirse, kripto borsası Binance gibi kuruluşlar, basım ve yeniden basım yapılmaması nedeniyle USTC’yi yakmaya başlayabilir. Topluluk, Binance’den USTC’yi yakmasını istemeyi planlıyor, ancak işlem hacimleri daha düşük.

Bu arada, L1 Terra Classic Task Force (L1TF), Terra Classic zincirine önemli değişiklikler getirmek için v2.2.1 çekirdek yükseltmesine hazırlanıyor.

LUNC ve USTC Fiyatları Baskı Altında Kalmaya Devam Ediyor

Terra Luna Classic ve USTC fiyatları yatay hareket etmeye devam ediyor. Ek olrak işlem hacmi düşük kaldığı için yukarı yönlü ivmeden yoksun.

LUNC fiyatı son 24 saatte %0,63 yükseldi ve 0,000060 dolar seviyesinden işlem gördü. 24 saatin en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,0000601 dolar ve 0,0000616 dolar. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %40 arttı.

Bu arada, USTC fiyatı son 24 saatte %1 artışla 0.012 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, işlem hacmi son 24 saatte biraz azaldı. Bu da trader’ların ilgisinin azaldığını gösteriyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Bilinmeyen

    Oyla maden geçen 800 milyonluk ustc ne oldu yak madılar bu nedemek oluyor bunlar dolandırıcı

    Cevap Yazın