Ocak 25, 2023

Terra Classic Topluluğundan Milyonluk Yakım! LUNC Güçlenecek mi?


Terra Classic (LUNC) topluluğu yakma oranını arttırmak için var gücüyle çalışıyor. Topluluk, bir haftadan kısa sürede 20 milyondan fazla LUNC yaktı. Ağdaki doğrulayıcılar ve projeler Binance’in yakma mekanizmasını Mart ayına kadar askıya alırken, yakma hızı arttırmak için kendi çabalarını arttırıyor.

Edward Kim tarafından önerilen yol haritasının amacı Terra Classic ağı yeniden güçlendirmek. Yakımlar bu yol haritasının önemli bir parçasını temsil ediyor. Yol haritasına göre bu kapsamda 2023 yılında milyarlarca token yakılması hedefi var.

İçinde bulunduğumuz hafta henüz bitmemesine karşın topluluk 20 milyonun üzerinde yakım yapmayı başardı. Önceki haftaya kıyasla yakım 4 milyon arttı.

Haftanın en yüksek yakımı, 9 milyondan fazla LUNC tokenı yakan doğrulayıcı HappyCattyCrypto’dan geldi. Onu, her hafta milyonlarca token yakmayı hedefleyen Cremation Coin’in yaktığı 7,2 milyon LUNC token izliyor.

Doğrulayıcılar LUNC DAO, yakma adresine 1,62 milyondan fazla Terra Classic gönderdi. LUNC DAO, toplamda yaklaşık 435,79 milyon LUNC yakarak yakma işlemine en büyük beşinci katkıda bulundu. Nitekim diğer yakımlar, yakım adresine 1 milyon token gönderen en büyük katılımcı Yanis de dahil olmak üzere Terra Classic topluluğunun üyelerinden geldi.

Geçtiğimiz hafta, topluluk 16 milyonun üzerinde LUNC token’ı yaktı ve sonuç olarak bu da bir önceki haftanın 12 milyon LUNC token’ına kıyasla 4 milyonluk bir artış anlamına geliyor.

Fiyat hareketini takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Irfan

    Neden burada okuyuculariniza lunk un kac yil sonra istenilen yakimin sona erebilecegini yazmiyorsunz.. Ben söyliyeyim.. 70 yil gecmesi lazim ki 70 trilyon luna tokeni yakilip normal seviye ye gelsin... haftada 4 million.. ozaman bölün bakalim 70 trilyon bölü 4 million . Kac hafta yapiyor

    Cevap Yazın