Şubat 13, 2024

Terra Classic (LUNC) Yakımları 100 Milyar Sınırını Aştı: Ralli Beklentileri Arttı!

Kripto para piyasasının genelinde bu hafta yaşanan yükseliş trendi, Terra Classic (LUNC) için de geçerli oldu. Kripto para birimi, piyasa değeri bazında en üst 100 varlık arasına yeniden girmeyi başardı ve şimdi de dikkat çekici bir başarı daha elde etmeye yaklaşıyor: 100 milyar LUNC tokeninin yakılması.

Terra Classic topluluğu, LUNC Metrics analiz platformunun 13 Şubat tarihli son verilerine göre, dolaşımdaki arzı azaltma çabasıyla 100 milyar token yakma hedefine yaklaşmış durumda. 13 Mayıs 2022’de başlayan bu süreçte topluluk, şimdiye kadar 98,52 milyar token yakmayı başardı. Sadece geçtiğimiz hafta 391 milyon token yakıldı ve bu, dolaşımdaki toplam arz miktarını 5,78 trilyona indirdi.

Bu yakma kampanyası, özellikle dünyanın önde gelen kripto borsalarından Binance’in katkılarıyla hız kazandı. Binance’in desteği sayesinde, Terra Classic topluluğu dolaşımdaki token miktarını azaltarak talebi artırıyor ve bu da fiyatın yükselmesine ve olumlu bir momentum kazanmasına katkı sağlıyor.

Terra Classic’in fiyatıyla ilgili olarak, şu anda 0.000117 dolardan işlem görüyor ve bu, son 24 saatte %4,4’lük bir artış anlamına geliyor. 13 Şubat tarihli son grafiklere göre, Terra Classic, geçen ay yaşadığı %4,54’lük düşüşü telafi ederken, geçtiğimiz hafta %9,18 oranında değer kazandı.

Sonuç olarak, LUNC, yakma kampanyasının getirdiği olumlu etkinin yanı sıra, küçük kod düzeltmeleri ve hatalar üzerinde çalışmalarını sürdüren üçüncü parti geliştiricilere olanak tanıyan, iki önemli Müşterini Tanı (KYC) önerisine yönelik topluluk oylamaları nedeniyle yakın zamanda daha fazla fiyat artışı bekliyor.

Kaynak : Finbold
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?