Şubat 20, 2024

Terra Classic (LUNC) İçin Çılgın Fiyat Tahmini: %340 Patlayabilir!


Eskiden LUNA olarak bilinen kripto para birimi Terra Classic (LUNC), son zamanlarda yeniden canlanma işaretleri gösteriyor. Geçtiğimiz hafta %9,65’lik bir artışla mevcut fiyatı olan 0,0001278 dolara ulaşan altcoin, popüler bir kripto analistine göre yükselişe geçme potansiyeline sahip. Üst düzey kripto analisti Javon Marks (@JavonTM1), büyük bir fiyat artışına işaret eden bir dizi olumlu işaret belirledi.

Marks, yakın tarihli bir paylaşımında Aralık ayına ait analizini güncelledi ve LUNC grafiğinde 0,000593 dolara doğru bir hareketin mümkün olduğunu gösteren üç boyutlu bir kırılma modeline dikkat çekti. 3D kırılma modeli, potansiyel bir trendin tersine döndüğünü gösteren bir teknik analiz göstergesidir.

Marks’a göre, bu potansiyel hareket mevcut fiyata göre %340’lık çarpıcı bir artışı temsil ediyor. Geçmiş performansın gelecekteki sonuçları garanti etmediğini kabul etmekle birlikte, Marks, Terra Classic’in (LUNC) fiyatlarının hedefi aşabileceğini ve yükseliş eğiliminin devam edebileceğini öne sürdü. Geçmişteki bu tür bir fiyat hareketi, benzer bir hamlenin tekrarlanabileceğine işaret ediyor.

Terra Classic’in bu potansiyeli, kripto para topluluğunda büyük bir heyecan yaratıyor ve yatırımcıların dikkatini çekiyor. Özellikle, kripto para biriminin zorlu zamanlardan güçlü bir şekilde toparlanması, yatırımcıların umutlarını artırıyor ve gelecekteki getiriler konusunda iyimserlik yaratıyor.

Öte yandan altcoin topluluğu da proje konusunda oldukça tutkulu. Bu desteğin devam etmesi olumlu bir duygu artışı sağlayabilir. Topluluk, Terra Classic ekosisteminin eski gücünü geri kazanması için geliştiriciler ve doğrulayıcılarla aktif olarak çalışıyor. Dijital varlık, arzın azalmasının fiyatın yükselmesine yardımcı olduğu deflasyonist bir modelde çalışıyor. LUNC topluluğu token yakımları için agresif bir şekilde baskı yapıyor ve arzın azalması tokenin eski seviyelerine geri dönmesine yardımcı olabilir.

Terra Classic (LUNC) İçin Sırada Ne Var?

Kripto para piyasası, değişken ve ani değişimlere yatkın bir alan olduğundan dolayı, mevcut durumun dikkatle takip edilmesi gerekmektedir. Özellikle ABD’deki kripto pazarında mevcut olan düzenleyici engeller, beklenen LUNC toparlanmasını engelleyebilir. Ancak topluluk, bu duruma rağmen Marks’ın öngörüsüne güçlü bir destek gösteriyor ve birçok kişi, iyileşme konusunda umutlu.

Son dönemdeki önemli gelişmeler de LUNC etrafındaki yükseliş hissini güçlendirmiştir. Terra Classic ekosistemindeki kripto pazarına yönelik artan heyecanla birlikte, LUNC’ın eski seviyelere ulaşması, öngörülenin daha da yakınında olabilir. Bu süreçte, piyasadaki değişimlere karşı dikkatli olmak ve doğru adımları atmaya devam etmek önemlidir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?