Haziran 4, 2024

Terra Classic Geliştiricisi Büyük Teklifini Sundu: LUNC 1 Dolara mı?


Terra Classic geliştiricisi Genuine Labs, Terra Classic zincirinin resmi çekirdek geliştiricisi olmayı teklif ediyor. Geliştirici grubu, zincirin kod inceleme, PR birleştirme ve bakım için bir ekibe ihtiyacı olduğuna ve JL1TF’nin dağılmasından sonra bunun kritik hale geldiğine inanıyor.

Genuine Labs Terra Luna Classic Deposunu Yönetmeyi Teklif Ediyor

‘expertdicer’ olarak bilinen kıdemli bir geliştirici, “JL1TF ekibi dağıldığından beri, kod inceleme, PR birleştirme ve zincir için bakım konusunda yardımcı olacak bir ekibe sahip olma ihtiyacı giderek daha önemli hale geldi” şeklinde belirtti.

Genuine Labs’ın üç ekip üyesi de solidproof aracılığıyla gerekli KYC süreçlerinden geçti. Terra Luna Classic blok zinciri için düzenli bakım güncellemelerinin gerekli olduğuna inanıyorlar.

Teklife göre, çalışmaları şunları gerektiriyor:

 • Kod inceleme, PR birleştirme ve depo bakımı.
 • Yeni özellikleri e2e-test ve interchain-test ile entegre edin.
 • Cosmos-sdk, ibc-go, comet-bft ve wasmd için güvenlik yamasını kapsar.
 • Diğer teknik destekler.
 • Çevrimiçi ve zincir yükseltildiğinde destek vermek.

Ekip, toplulukla şeffaflığı sürdürürken, iş ilerlemesi, planlar ve diğer günlüklerle ilgili ayrıntılardan oluşan bir not yayınlamayı taahhüt ediyor.

Genuine Labs, bakım ve yukarıda belirtilen görevler için LUNC’da aylık 10.000 dolar maliyet belirler. Ekip, bakım hizmetiyle ilgili olmayan yükseltmeler gibi diğer görevleri önermek için PPJ’ye göre çalışmaya devam edecektir.

LUNC Fiyatı 1 Dolara Ulaşabilir mi?

Binance yakımı, son yükseltmeler ve Cosmos SDK 0.50 gibi yaklaşan yükseltmeler, artan fayda, SEC ile Terraform Labs ve kurucu ortak Do Kwon arasındaki anlaşma ile LUNC fiyatı 1 dolara doğru hareket etmeye başlayabilir. Ancak, önce 0.0005 dolar direnç seviyesini geçmelidir.

Analizler, dikdörtgen formasyonun 0,00012 dolar destekle kırılmasının ardından LUNC fiyatında olası %65’lik bir artışa işaret ediyor. LUNC fiyatı şu anda konsolidasyonda ve Haziran ayında LUNC’da büyük bir yükselişin başlamasıyla bir ‘altın kesişim’ bekleniyor.

LUNC fiyatı bu yılki %200’lük ralliyi sadece %50’ye indirdi ve yükseliş formasyonuyla 0,0005 dolar hedef fiyata ulaşması bekleniyor. Fiyat şu anda temel destek bölgesinin altında, 0,0001187 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 2 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

 • Terra Money

  Terra Ağı kusursuz çalışıyor Lunch Luna ve Ustc nin parazit geliştirici ekiplerine ihtiyacı yoktur! Borsalar Etheryum ağını açıp ve de BTC,ETH, işlem çiftini açtıklarında kendi kendini onaracaktır Sadece Terra Money sitesinin açıkları var Luna Vakfı vasıfsız bir çaycıyı CEO yapmış bu böyle olmaz Do Kwon eski bir Google çalışanı ve çok iyi bir yazılımcı ev hapsi bitince sistem açıklarını çok rahat bir şekilde kapatabilir Do Kwon Luna vakfının başına geri dönmeli cüzdan adresi ve transferleri takip ettim hesabında 806 dolar tek var adam parayı çalmamış sadece kontrolsüz bir şekilde yazılımdan kaynaklı UST Luna arz basmış buna neden olan cüzdan FTX ve Alemeda cüzdanları

  Cevap Yazın
 • Bahri TOPARLAK

  Lunc 1 usd olursa 5.8 trilyon lunc=5.8 trilyon usd eder Sizce mümkün mü😂

  Cevap Yazın