Terra Classic Fiyat Tahmini: LUNC için Sırada Ne Var?


Kripto para piyasası bir süredir dalgalı bir görünümle yörüngesini bulmaya çalışırken, LUNC fiyatı da bundan nasibini aldı. Boğalar, altcoin’in değerini korumaya çalışsa da başarılı olamıyorlar. Yaşanan son düşüşler destek seviyelerini kırarken, işlerin kötüye gitme potansiyeli de bulunuyor.

Terra Classic kısa bir süre için 0,00005833 doların altında yatay bir şekilde işlem gördü. Ardından fiyatta önemli bir artış yaşandı ve bir gün içinde 0,00005833, 0,00005978 ve 0,00006141 dolarlık birden fazla direnç seviyesinden çıkmasıyla sonuçlandı.

LUNC yorumLUNC fiyatı 0,00005978 ve 0,00006141 dolarlık konsolide aralığı arasında işlem görüyor. Altcoin kısa süre önce, trendin tersine dönme olasılığını gösteren bir yükseliş Doji mumu sergiledi ve yakında büyük bir fiyat hareketine gireceği tahmin ediliyor.

Destek seviyesi 0,00005978 önemli bir rol oynamaktadır çünkü madeni para değerini bu seviyenin üzerinde tutamazsa, güçlü düşüş etkisine girecek ve fiyat değerinde büyük bir düşüş yaşayabilir.

RSI değeri bir süredir düşüş kaydederek olumsuz görünüm sergiliyor. Ayrıca, ortalamalar grafiklerinde olası bir düşüş yakınsaması göstererek fiyatın önümüzdeki günlerde düşeceğini gösteriyor.

Öte yandan LUNC grafiğindeki MACD, histogramında sürekli bir düşüş göstererek grafiklerde fiyat hareketinin azaldığını gösteriyor. Ayrıca gösterge, grafiklerinde düşüş eğilimi olasılığını da gösteriyor ve bu da madalyonun ay sonundan önce büyük bir fiyat hareketi yaşayacağını gösteriyor.

Boğalar güç kazanır ve fiyatı stabilize ederse, Terra Classic fiyatı yakında 0.00006141 dolarlık direnç seviyesini test etmeye hazırlanacak. Ayrıca, fiyat kendini bu seviyede tutarsa, bu ay 0.00006298 dolarlık üst direnç seviyesini test etmeye hazırlanacak.

Öte yandan, ayılar piyasaya hakim olursa, madeni para değerini kaybedecek ve 0.00005978 dolar destek seviyesini test edecektir. Dahası, LUNC bu seviyeyi koruyamazsa, fiyat bu ayın sonuna kadar 0,00005833 dolarlık alt destek seviyesini test etmek zorunda kalacak.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 1 )

Sizde yorumunuzu ekleyin, görüş bildirin.

  • Rahman çetin

    Milletin elinde patlattılar hala keriz arıyolar. Lan adam olunda sahip çıkın dıyecem ama delist e kadar gittiniz şimdi vere reklam yapıyonız başka bişi yok.

    Cevap Yazın