Terra Classic Fiyat Analizi: İşlem Hacmindeki Yükseliş, 0,0002 Dolarlık Hedefin Anahtarı Mı?


Önde gelen kripto varlık Terra Classic son 24 saat içinde %11’in üzerinde bir sıçrama kaydetti. Bu bağlamda bu yükseliş genel piyasaya hakim olan düşüş duygusunu azalttı demek mümkün.

LINC fiyatı bir süre 0,0001327 dolar ile 0,0001467 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü. Ancak ardından boğalar ivme kaybederek fiyatların düşmesine neden oldu. LUNC fiyatı değerlemede yaklaşık %20’lik bir düzeltme kaydetti.

Terra Classic fiyat grafiği analizi

Bunu takiben, fiyat iki haftadan uzun bir süre boyunca 0,00011774 dolar ile 0,00013273 dolar arasında yatay olarak işlem gördü. Bu da piyasadaki altcoin için zayıf bir alım ve satım baskısına işaret etti. Piyasadaki dalgalanma arttıkça, LUNC token destek seviyesini aşağı kırarak ayı gücünde bir artışa işaret etti.

Bir süre yatay işlem gördükten sonra, LUNC token %20’nin üzerinde bir kayıp daha kaydetti. Bunu takiben, fiyat bir haftadan uzun bir süre boyunca 0,00008950 dolar ile 0,0001024 dolar arasında kapalı bir aralıkta işlem gördü. Son zamanlarda, boğalar yeniden güç kazandı ve direnç seviyesinden çıktı.

O zamandan bu yana, fiyat 0,0001024 dolar ile 0,00011774 dolar arasında konsolide bir aralıkta işlem görüyor. Bu bağlamda sonucu belirsiz olan direnç seviyesini test etmenin eşiğinde.

LUNC Fiyat Artışı Olacak mı?

Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması (MACD) sabit bir yeşil histogram göstererek piyasadaki boğa gücüne işaret eder. Ayrıca, ortalamalar keskin bir yükseliş kaydederek fiyatın önümüzdeki dönemde değer kazanmaya devam edeceğini gösteriyor.

Boğaların fiyatı 0,0001177 dolar direnç seviyesinin üzerine çıkarması olası. Bu olursa, LUNC fiyatı ivme kazanacak ve üst direnç seviyesi olan 0,0001327 doları test etmek için koşacaktır. Fiyatın bu seviyede tutulması, LUNC fiyatının önümüzdeki hafta 0,0001467 dolar direnç seviyesini test etmeye çalışması için zemin hazırlayacak.

Öte yandan, piyasa ivme kaybederse, LUNC fiyatı düşecek ve 0,0001024 dolar destek seviyesini test edecektir. Ayrıca, ayıların piyasaya hakim olmaya devam etmesi de mümkün. Bu durumda, önümüzdeki günlerde düşecek ve 0,00008950 dolarlık alt destek seviyesini test etmeye hazırlanacak.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?