Şubat 28, 2023

Terra Classic Beklediği Binance Adımını Duyurdu: Ağ Canlanıyor mu?

Binance’in Terra Classic (LUNC) yakma mekanizmasını önceki getirmesi topluluk tarafından heyecanla karşılandı. 11367 sayılı teklifin resmen kabul edilmesiyle birlikte, blok zinciri 11.734.000 yükseklikteki blokta durdurulacak. Durdurmanın, v1.1.0 yükseltmesi ise bugün sabaha karşı 1’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Tüm düğüm operatörlerinin ve doğrulayıcıların ağdaki normal işlevlere devam etmek için v1.1.0 yükseltme sürümünü yüklemeleri ve çalıştırmaları gerekmektedir.

LUNC topluluğu, çekirdek geliştirici Edward Kim tarafından 11367 “Yükseltme v1.1.0” anahtar Teklifini resmi olarak kabul etti. Teklif, Terra Classic blok zincirine vergi muafiyet listesi, yakım vergisi ayrımı, yakım cüzdanının yeniden basılmaması ve zorunlu güvenlik güncellemeleri dahil olmak üzere yönetişim onaylı özellikler içeriyor.

Teklif birkaç gün önce geçme kabul edilmiş olsa da resmi olarak bugün geçti. Oylama detaylarına göre 11367 sayılı teklif baraj seviyesini çoktan aştığı görülüyor. Öneri %96,60 oranında lehte oy aldı. Binance tarafından gerekli tüm değişikliklerin bugün gerçekleşecek bir yükseltme ile yerine getirileceğini gösteriyor.

Classy Crypto da dahil olmak üzere LUNC topluluğunun tanınmış isimleri, “Binance yakımları geliyor!” mesajıyla heyecanı körükledi. Ayrıca bir YouTube videosunda Binance Terra Classic token yakımını 14-16 milyar arasında olmasını bekliyor, ancak farklı tahminlerde sayının 10 milyar ile sınırlı olacağı da konuşuluyor.

Terra Luna Classic Eski Günlerine mi Dönecek?

Ortak L1 Görev Gücü, zincire faydayı geri getirmek için çalışan geliştiriciler Edward Kim, Tobias “Zaradar” Anderson ve Jacob Gadikian’ın Notional Labs’ından oluşuyor. Binance LUNC, Terra Luna Classic zincirinin yeniden canlandırılması için bekleyen gelişmeleri ve planları başlatmak için yakımları gerçekleştiriyor.

Bu arada TerraCVita, LUNC için DeFi çözümü olan Terraport Finance üzerinde topluma katkıda bulunmak ve faydayı geri getirmek için çalıştığını duyurdu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Coingape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?