Teletabiler Bile Bitcoin Destekçisi Oldu!

Çocuklar için yapılmış bir televizyon dizisi olan Teletabiler (Teletubbies) Twitter’da yapılan Bitcoin konulu bir paylaşımla gündeme geldi:

“Eh-Oh … Teletabiler bizden ne saklıyor olabilir? BÜYÜK bir şey için bu hafta bizi izlemeye devam edin. Roket #Bitcoin.” 

Teletabiler; dünya genelinde geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuş ve Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa, Po’nun maceralarını konu alan, 90’ların sonu 2000’lerin başlarında yayınlanan bir çizgi filmdir. O dönemde birçok ödülde kazanmıştır. Renkli dörtlü, 2001 yılında yayından kaldırıldıktan sonra, 2015 yılında TV’ye geri dönmüştür.

Şimdi ise Teletabiler’in Bitcoin tweet’i, kripto para birimi topluluğunun üyelerinin esprili paylaşımlarıyla anında viral oldu. Bazı topluluk üyeleri Sun Baby’nin Moon Baby ile değiştirilmesini önerdi. Teletabiler arasından en çok hangisinin Bitcoin’e sahip olduğuyla ilgili anket bile oluşturuldu. Bitcoin konulu bir Teletabi bölümünün yayınlanması, çok yakın gibi görünüyor. Bazı topluluk üyeleri  kripto parayı tanıtma konusunda istekli olsa da, Teletabiler kitlesinin demografisi, tweet’in yarınki bir 1 Nisan şakası ile ilgili olup olmadığını sorguluyor.

“The Simpsons”, “Family Guy” ve diğer animasyonlu diziler de bölümlerinde kripto para birimlerine yer vermiştir. Görüldüğü üzere Bitcoin çok daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor.

Kaynak : U Today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.