Eylül 13, 2023

Telegram, Web3 Yolculuğunda Bu Altcoin’i Tercih Etti: Fiyat Fırladı!


Telegram, Web3 dünyasına adım atma konusundaki kararlılığını göstererek TON Blockchain’i tercih etti, ve bu kararın ardından TON token değeri kısa sürede 1.72 dolar seviyesinden 1.95 dolara yükseldi. Söz konusu gelişme, Telegram’ın Baş Yatırım Sorumlusu John Hyman tarafından Singapur’da düzenlenen Token2049 konferansta duyuruldu. Hyman, TON Web3 cüzdanının Telegram ile resmi olarak entegre edildiğini açıkladı.

Bu yükselişin ardından altcoin son üç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, Telegram’ın Web3 dünyasına olan taahhüdünün ve TON Blockchain’in potansiyelinin yatırımcılar arasında büyük ilgi gördüğünün bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Cüzdan halihazırda Telegram’da bağımsız bir bot olarak mevcut ve 3 milyon kayıtlı kullanıcısı var. Artık 800 milyon kullanıcı için ulaşılabilir olacak.

Telegram’ın bu hamlesi, Web3 teknolojisinin giderek büyüdüğü ve Web3 uygulamalarının önem kazandığı bir dönemde geldi. TON Blockchain, bu büyüme trendinin merkezinde yer alacak gibi görünüyor ve Telegram, bu trende liderlik etmeye hazırlanıyor.

Ekipler ayrıca Telegram’ın geniş kullanıcı tabanına erişilebilir hale getiren TON Space dijital cüzdanını da tanıttı.

Bunların yanında TON tabanlı projeler Telegram’ın reklam platformuna ayrıcalıklı erişime sahip olacak.

Ayrıca pazarlama kampanyasının parçası olarak TON ekibi, kullanıcılara 1.92 dolar değerinde 1 ücretsiz TON veren bir QR kodu yayınladı. Ancak bu özelliğe olan yüksek talep sunucu sorunlarına yol açtı. Altcoin ekibi, “her saniye binlerce kişinin Cüzdan’a katılması” nedeniyle sunucunun zorluklarla karşılaştığını bildirdi. Ekip, söz konusu uygulamayı duraklattı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : decrypt

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?