Temmuz 10, 2024

Telegram BLUM Coin Hacklendi Mi? BLUM Alternatifi Coinler Hangileri?

Telegram BLUM coin topluluğu, Rus sanatçı Pokras Lampas'ın "hack" tweet'i ve oyunda çıkan uyarılar nedeniyle endişelendi. Ancak olayın bir iş birliği olduğu anlaşıldı. Yatırımcılar alternatif coin'leri araştırmaya başladı.


Son güncellenme : 10.07.2024 - 23:38

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, okuyucular herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Telegram BLUM coin ile ilgili geçen hafta topluluğu endişeye sevk eden bir olay yaşandı. Geçen hafta  perşembe günü platformun resmi Twitter hesabından Rus sanatçı Pokras Lampas’ın “Blum, benim tarafından hack’lendi’ tweet’i retweet’lendi.

Ayrıca oyuna girildiğinde “POKRAS LAMPAS TARAFINDAN HACK’LENDi” uyarısı kullanıcıları daha da endişelendirdi. Ancak daha sonra bunun sanatçı ile yapılan bir iş birliği sonucunda gerçekleştirildiği öğrenildi.

Platform hack’lenmemiş olsa da bazı yatırımcılar BLUM alternatifi coin’leri araştırmaya başladı. Pepe Unchained, Shiba Shootout ve WienerAI tokenleri en göze çarpanlardan oldu.

Çifte Stake Etme Özelliği İle Rakiplerinden Ayrılan Pepe Unchained

Sponsorlu içerik göndericisine göre Pepe Unchained (PEPU), ETH’ye potansiyel bir alternatif olarak kabul edilen kripto para projesi. Çifte stake ödüllerinin faydaları, herhangi bir yatırımcı için karşı konulmaz. Bu yüzden de zaman geçtikçe, giderek daha fazla kullanıcı projedeki Pepe Unchained token satın alır hale geliyor.

Pepe Unchained, meme coin ve Ethereum katman 2 blok zincirinin bir kombinasyonu ve türünün ilk örneği. Piyasada çok sayıda Katman 2 çözümü bulunsa da bunların hiçbiri meme coin’ler için özel olarak tasarlanmadı. Bu proje oyun endüstrisinde devrim yaratma potansiyeli ile öne çıkıyor.

Ayrıca proje sayesinde geliştiricilerin, meme coin’leri merkeze alan çok çeşitli dApp’ler, oyunlar ve diğer uygulamaları oluşturma fırsatına sahip olacağı söyleniyor.

Buna ek olarak, Ethereum ve Pepe Unchained ağlarını birbirine bağlamak için uygun bir köprü dahil edilecek ve kullanıcıların kripto paralarını ikisi arasında zahmetsizce transfer etmelerini sağlayacak. Proje ayrıca açıklık ve şeffaflığı teşvik etmek için bir blok gezgini geliştiriyor.

Ethereum’un etherscan’ine benzer şekilde, kullanıcılar Pepe Unchained’in blok gezgininde işlemleri sorgulayabilecek ve cüzdan verilerini görüntüleyebilecek. Pepe Unchained, Ethereum’dan daha uygun maliyetli ve verimli olmasının yanı sıra daha üstün stake ödülleri de sunuyor.

Bu arada proje benzersiz bir stake mekanizması da sunuyor, stake edenlerin “iki katına çıkarılmış” bir ödül alacağı söyleniyor. Şu anda, yüzde 640’ın üzerinde inanılmaz derecede yüksek bir APY sunuluyor.

Pepe Unchained token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

WienerAI, Yapay Zeka Alım Satım Botları ve Meme Coin Alanında Çığır Açmaya Geliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre WienerAI (WAI), alım satım botunu güçlendirmek için en son yapay zeka teknolojisini kullanarak meme coin endüstrisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Özellikle acemi yatırımcılara önemli avantajlar sunan projede 7,2 milyon doların üzerinde WienerAI token satın alınması, platforma olan ilginin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

Proje, kriptoların teknolojik ve kültürel sınırlarını birleştiren çığır açan bir uygulamayı geliştiriyor.

Teknolojideki hızlı ilerleme nedeniyle yapay zeka paralarına olan ilgide bir artış yaşandığı aşikar. WienerAI için heyecan verici bir başarı da yapay zeka botu. Bu bota kullanıcılar soru sorabiliyor, yapay zeka botu da tüm araştırmalarını yapıp piyasadaki en uygun alım satım fırsatlarını sunuyor.

Yatırımcılar, MEV’e karşı dirençli olacak şekilde tasarlanan, sorunsuz, hızlı ve ücretsiz bir deneyim sunan botun arayüzü aracılığıyla zahmetsizce işlem yapabiliyorlar.

Etkileyici teknolojik yetenekleri ve mizahi dokunuşuyla WienerAI, ön satışından sonra önemli bir büyüme elde etmek için büyük bir fırsata sahip.

Bu arada ilgili artıran bir başka unsur ise tokenomisi. WienerAI’in toplam arzının yüzde 30’u (20,7 milyar token) ön satış alıcıları için ayrıldı. Geri kalanı ise staking ödülleri, topluluk ödülleri, DEX/CEX likiditesi ve pazarlama için kullanılacak.

Yatırımcılar, ICO ilerledikçe fiyatın artacağı beklentisiyle WienerAI’yi 0,000727 dolarlık indirimli fiyatıyla satın alma fırsatına sahip.

WienerAI token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Shiba Shootout, Kazançlı Ödülleriyle Dikkat Çekiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Shiba Shootout (SHIBASHOOT) ön satışı şu anda meme coin meraklılarının ilgisini çekiyor. Proje, yaklaşık 588 bin dolarlık Shiba Shootout token satın alınmasıyla bir dönüm noktasına ulaşmak üzere.

Bilindiği üzere birçok başarılı meme coin projesinin arkasında sevimli bir maskot ya da büyüleyici bir arka plan bulunuyor. Shiba Shootout’taki karakterler de kovboy tarzı bir şapka takıyor ve güçlü bir topluluk desteğine yol açabilecek heyecan verici bir Vahşi Batı hikayesi sunuyor.

Shiba Shootout, sahiplerine çok çeşitli ödüller sunuyor. Örneğin, projenin Posse Rewards adında bir tavsiye programı var. Bu sayede yatırımcılar arkadaşlarını Shiba Shootout topluluğuna katılmaya ve token ödülleri almaya davet edebiliyor.

Benzer şekilde, yatırımcılar düzenli Campfire Stories oturumları sırasında çılgın meme coin deneyimlerini paylaşabilirler. En çılgın hikayelere sahip olanlar ek SHIBASHOOT tokenleri kazanıyor.

Ayrıca yenilikçi bir Saving Saddlebags konsepti de bulunuyor. Yatırımcılar, tokenlerin bir kısmını belirli bir süre için özel bir cüzdana ayırabiliyor ve bonus ödüller alabiliyorlar.

Benzer şekilde, ön satıştan başlayarak Shiba Shootout stake etme avantajından da yararlanabiliyorlar. Proje şu anda, yüzde bin 800’e yakın APY sunuyor.

Bu özellikler yalnızca yatırımcıları ödüllendirmekle kalmıyor, aynı zamanda tokenin potansiyelinin artmasına da yardımcı oluyor.

Ayrıca, yol haritasına göre, proje kendi haber bültenini, ticari ürünlerini ve yerel kripto araçlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Shiba Shootout token resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Pepe Unchained, WienerAI token, Shiba Shootout
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?