Mart 7, 2023

Tek Seferde 51 Milyonluk Yakım Geldi! Hangi Coin?

Terra Classic yakım etkinliğine yeni katkıda bulunmaya başlayan Cremation Coin, hızla büyüyerek sekizinci en büyük LUNC yakıcı haline geldi.

Geçtiğimiz Aralık ayında Binance Smart Chain’de başlatılan proje, haftalık olarak yakımlara katkıda bulunmaya devam ediyor. Yakımların amacı, Terra Classic topluluğunun LUNC’nin toplam arzını 10 milyara düşürmesini desteklemek.

Bugünün erken saatlerinde, Cremation Coin tek bir işlemde Terra Classic’in toplam arzından 51.7 milyon LUNC çıkardı. Bu işlem, yıl başladığından bu yana tek seferde gerçekleşen üçüncü en büyük LUNC yakım işlemi oldu.

Cremation Coin, projenin toplam işlem hacminin %10’unu haftalık LUNC olarak yakma sözü verdi ve her hafta bu işlemi gerçekleştiriyor. Ekip Ocak ayında tek bir işlemde 16 milyondan fazla Terra Classic token’ı yok ederken, Şubat başında yaklaşık 2 milyon LUNC’ı dolaşımdan kaldırdı.

Bugünkü yakım güncellemesine göre, Cremation Coin’in arkasındaki ekip, topluluğu LUNC yakım hacmini artırma projesini desteklemeye çağırdı.

Perşembe günü, önde gelen kripto borsası Binance ce 8.9 milyar LUNC yaktı ve bu, 2023’te şimdiye kadarki tek seferde gerçekleşen en büyük yakım işlemi oldu. Şu an için 28.9 milyardan fazla token ile Binance’in LUNC yakmaya en fazla katkıda bulunan şirket olduğunu belirtmekte fayda var. Burn Tax isimli kuruluş, bugüne kadar toplam 14.6 milyar LUNC yakarak listede ikinci sırada yer alıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : TimesTabloid
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?