Tecrübeli Stratejist Uyardı: “Bitcoin Ayıları Güçleniyor!”

Kripto dünyasının popüler analisti DonAlt, Bitcoin ayılarının hakim olduğunu belirterek bir fiyat tahminini paylaştı. Analiste göre ayıların hakimiyeti, BTC fiyatının yeni dip seviyeler yaratacak kadar etkili.

YouTube kanalında yeni bir video paylaşan DonAlt, Bitcoin fiyatındaki kırılmanın başarısız olması nedeniyle hakimiyetin ayılarda kaldığını belirtti. Analiste göre BTC, bu momentum ile birlikte 15.300 dolar seviyesine gerileyebilir.

“Günlük grafiğe bakacak olursanız durumun ne kadar korkunç olacağını göreceksiniz. Ortaya çıkan görüntü, düşüş trendinde görmek isteyeceğiniz türden bir kırılma değil. Bu durumda genellikle tepe noktanız orası olur. Sonuç olarak hedefinizi daha düşük bir aralıkta tutmalısınız.”

DonAlt Bitcoin fiyat tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere DonAlt’a göre, Bitcoin şu anda düşük bir zaman dilimi destek alanının altında işlem gördüğü için düşüş senaryosunun gerçekleşme olasılığı oldukça yüksek.

“16.800 dolarlık bir desteğin olduğu berbat bir senaryodayız. Bu seviyeyi tutmak oldukça kritik, tutulmaması halinde düşmekten başka çare kalmayacak.”

Haber hazırlanırken Bitcoin 16,778 dolardan işlem görüyordu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.