Haziran 10, 2024

Tecrübeli Analist Peter Brandt, Bitcoin’in 1980’lerdeki Hisse Senedi Piyasası Rallisinin Sinyallerini Verdiğini Söylüyor! Ay’a Çıkabileceği İddia Edilen 5 Altcoin


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Deneyimli tüccar Peter Brandt, Bitcoin (BTC) ve M1 para arzı grafiğinin (WM1NS) 1980’lerin ortalarında büyük borsa rallisine yol açan grafiğe çok benzediğini söyledi.

Brandt’ın paylaştığı BTC/WM1NS grafiği, Bitcoin’in değerini ABD ekonomisindeki tüm paraya karşı karşılaştırıyor. Deneyimli tüccar tarafından sağlanan grafiklere bakılırsa, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için büyük bir yükseliş kapıda olabilir.

Bitcoin (BTC) Altından Daha İyi Performans Gösterecek, 230 Bin Dolara Yükselecek

Peter Brandt ayrıca Bitcoin’in başlangıcından bu yana kripto kralının altın karşısında parabolik hale geldiğini belirtti. Ayrıca önümüzdeki birkaç ay içinde bunun trend olmaya devam edeceğini öne sürdü. Bu yazının yazıldığı sırada bir ons altın 2.329 dolara eşdeğer, ancak Brandt bunun meteorik olarak yükselmesini bekliyor.

Tüccar tarafından paylaşılan grafiğe göre, Bitcoin fiyatı bu boğa döngüsünün sona ermesinden önce 230.000 $ ‘a kadar yükselebilir. Bitcoin büyük bir fiyat rallisine hazır görünürken, yatırımcılar bu yıl yükselebilecek en iyi altcoinleri almak için dışarıda.

Bu Boğa Döngüsünde Bu Coinler Başarılı Olabilecek mi?

İçerik göndericisine göre piyasa Bitcoin ile tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken, BTC’den daha iyi performans gösterme olasılığı yüksek olabileceği iddia edilen coinler olduğu aktarılıyor.

Angry Pepe Fork (APORK)

Sponsorlu içerik göndericisine göre boğa piyasasının içerisinde olmak isteyen yeni meme coin projesi Angry Pepe Fork (APORK) kripto para piyasasında başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Trend olan Pepe Coin’den sonra yaratılan APORK, meme coin piyasasının çehresini değiştirmek için piyasaya sürülen Solana tabanlı bir coindir. Topluluğuna değer ve pasif gelir kaynağı kattığı için diğer meme coinlerden de farklı olabileceği aktarılıyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre Angry Pepe Fork, yeni bir “Kazanmak İçin Fethet” konseptine sahiptir ve meme coin piyasası için bir devrim olarak tasarlanmıştır. Bu yeni modelin değersiz coinleri boğması ve meme coin alanını meme severlerin para kazanabileceği bir alan haline getirmesi bekleniyor.Bu nedenle, $APORK pratikliğin önemini vurgulamaktadır ve 1,9 milyar olan sınırlı bir token arzına sahiptir. Diğer meme paralarının aksine, sürekli kıtlık ve $APORK’un değerinde istikrarlı bir artış sağlayabileceği iddia ediliyor. Ayrıca, Angry Pepe Fork ordusunun üyeleri $APORK tokenlarını stake ederek, daha fazla zombi meme coini ortadan kaldırıldıkça yükselen bir APY ile toplu olarak kazanç sağlanabileceği iddia ediliyor. Herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

İçerik göndericisine göre $APORK, hakimiyet ve popülerlik arttıkça bir sonraki Solana meme coin olma yolunda ilerleyen kendine özgü bir proje olduğu aktarılıyor. Kripto para başına 0,014 $ fiyatla APORK, bu yıl sonuna kadar başarılı olabilecek mi merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Angry Pepe Fork Ön Satışını ziyaret edin

Dogecoin (DOGE)

Teknik göstergeler, Dogecoin’in (DOGE) bu boğa döngüsünün geri kalanında en büyüklerden biri olabileceğini gösteriyor. Bunun dışında, X’te tanınmış bir kripto tüccarı olan Kevin, Dogecoin’in Fibonacci seviyelerine göre büyük bir fiyat artışının yakın olduğunu ortaya koydu.

Kevin, Kasım 2020’den bu yana ilk kez Dogecoin’deki 2 aylık Bollinger Bantları Kopuş göstergesinin bir kopuş sinyali verdiğini iddia ediyor. Eş zamanlı olarak, Kasım 2020’den bu yana ilk iki aylık LMACD yükseliş eğilimi de gerçekleşecek.

Büyük bir fiyat artışı olasılığının yüksek olduğunu gösteren bu göstergelerle analist, mevcut 0,16 $ ila 3 $ aralığından bir ralli öngördü. Bu nedenle, DOGE şu anda satın alınabilecek en karlı coinlerden biridir.

Ondo (Ondo)

Ondo (ONDO), 2024 yılında en iyi performans gösteren altcoinler arasında yer alıyor ve %800’lük kazancı onu ilk yüz kripto arasına sokuyor. Ondo’nun sunduğu DeFi hizmetleri oldukça geliştirildi ve bu nedenle kripto pazarında çok popülerlik kazandı. Proje ayrıca kripto parası USDY’nin kullanımını artıracak yeni ortaklıklar kurdu.

En son Ondo ortaklığı, gerçek dünya varlığı (RWA) tokenleştirme sektörünün önde gelen projelerinden biri olan Mantra ile. Ondo’nun kriptodaki en büyük pazarlardan birine girmesiyle birlikte büyüme potansiyeli önemli ölçüde arttı. Piyasa uzmanlarının tahminlerine göre, Ondo’nun fiyatı bu yıl 1,4 dolardan 10 dolara çıkabilir ve bu da onu şu anda satın alınabilecek en iyi kriptolardan biri haline getirebilir.

Solana (SOL)

Solana (SOL), son dönemdeki yatay seyreden işlemleri nedeniyle satın alınabilecek en iyi altcoinler arasında sayılmayabilir. Ancak, Immortal adlı sahte tüccar, SOL’u yılın ikinci yarısı için izlenecek altcoinlerden biri olarak seçti. Immortal’a göre, Solana’nın fiyatı çeşitli trendlere bağlı olarak meteorik olarak artabilir.

Immortal’ın tahminine göre, bu dördüncü çeyrek SOL için 2-5 kat yükselme olasılığı olan parabolik bir hareket getirecek. Bununla birlikte, belirli bir altcoin için 500 $ ‘lık bir fiyat tahmini verdi. Şu anda, bir Solana yaklaşık 150 dolardan işlem görüyor ve bu da 3 kattan fazla bir sıçrama anlamına geliyor.

Süper Trump (STRUMP)

Super Trump (STRUMP), son birkaç haftadır büyük ilgi gören yeni meme coinlerden biridir. Mayıs ayında piyasaya sürülen STRUMP, 2024 ABD Başkanlık seçimlerinde aday olan Donald Trump ile olan bağlantısı sayesinde büyük bir artış kaydetti.

Aylık grafikte, Super Trump (STRUMP) %450’den fazla bir artışa ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine sahip. Seçimler yaklaştıkça STRUMP fiyatlarının daha da yükselmesi bekleniyor. Adaylardan biri kriptoya ilgi gösteren Trump olduğu için, Super Trump yıl sonundan önce 10 kat değer kazanabilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre birçok yatırımcı altından daha iyi performans gösterdiği için Bitcoin’e yönelirken, piyasa uzmanları APORK, Ondo, Dogecoin, Solana ve STRUMP’ı getiriler sağlayabileceği iddia ediliyor, fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Angry Pepe Fork tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Angry Pepe Fork
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?